| Mihai87 a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii care sunt mai senzuali ca multe femei? Ii apreciati sau ii considerati homo?

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Sper că te referi la cei mai romantici și grijulii, nu la libidinoși...că atunci dăm în altceva.

| Foxyyyy a răspuns:

Barbati senzuali? Not.

| AlisPretty a răspuns:

Mi se par ok

| AlinChiriac a răspuns:

Eu cred ca totul se catalogheaza dupa varsta. Fetitele de 16-17 ani vor baieti slabuti, cu plete lungi ochi mari si zambet de fetita. Dar dupa o varsta (nu spun exact, deoarece difera de la o femeie la alta) acestea isi doresc oameni puternici.

Sau mai exact, bine imbracati, siguri pe ei, cu capul pe umeri, sarmanti, si gata oricand sa ii sara in ajutorul ei.