| Annaa_5032 a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii casatoriti care inseala?

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Părerea mea este că sunt nehotărâţi, iresponsabili şi imaturi.

Baftă!

| Nikcoletta a răspuns:

Ca s-au saturat de sotia lor si incearca ceva nou! dar oricum nu o sa fie prea mult timp cu persoana respectiva la un moment dat tot la sotia sa, se va intoarce!

| sim0nik89 a răspuns:

Nu ar trebui sa judecam chiar asa de aspru un barbat care inseala. Poate este si vina sotiei, nu se mai ingrijeste, nu ii mai face toate poftele, nu ii mai gateste mancarea preferata, etc.De obicei cand un barbat inseala inseamna ca nu mai gaseste acasa ce isi doreste, dar mai devreme sau mai tarziu va trebui sa se hotarasca cu cine ramane. happy

| zapacita21 a răspuns:

Despre barbatii care sunt casatoriti nu stiu, dar eu ma intreb de ce inseala barbatii care urmeaza sa se insoare? daca urmeaza sa faca un pas asa important de ce inseala? daca acum inseala dar dupa ce se insoara? saraca fata nu merita nici o fata sa traiasca asa ceva, dar barbatii tot barbati raman si nesimtiti.

| Pinky_8498 a răspuns:

Ca ii ranesc pe toti cei din jurul lor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la ce s-au mai casatorit cu o femeie daca o inseala?straight face

asta nu am inteles niciodata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ca sunt niste porcithinking