| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre canale ca fara sens, based zeus care te ajuta sa fii cu orice fata iti doresti indiferent de aspectul tau fizic?

23 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Fara sens e cel mai stupid canal pe care l-am vazut, mi-a aparut la recomandate in perioada pandemiei. Based zeuz macar o combina cu umorul, eu consider canalul de entertainment.

| Sofer a răspuns:

Conținut plictisitor de urmărit. Nu ajuta cu nimic. Doar dacă ai fizic mișto sa atragi fetele.

| RAY explică (pentru Sofer):

Fix asta am observat si eu, prima oara fata iti vede profilul, daca ii place cum arati iti da like daca nu, nu sta aia sa iti descopere sufletul asta sunt minciuni

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Asta așa e online, totuși offline dacă abordezi o tipă se uită la mai multe detalii: Cum arăți, cum ești îmbrăcat, cum te comporți, cum comunici. Sunt mai mulți vectori când vine vorba de atracție, iar aspectul fizic e doar primul, dar nu e neapărat cel decisiv, până la urmă dacă ajungi să te îndrăgostești e că și cum ai fi drogat, eziți să i observi defectele. Cert e că atracția e ceva destul destul de complicat. Și Ray scoate ți din cap că femeile caută tipi cu banii doar, nu, ele caută tipi care știu să facă bani, e o diferență e vorba de stabilitatea și potențialul unui viitor partener de viață, să numai zic că azi numai trăim în epoca în care femeia e literalmente dependentă de bărbat, deci automat și așteptările ei se schimbă.

| RAY explică (pentru SG1995):

Daca mai fi urmarit ai fi văzut ca chiar eu mi-am destrămat convingerea singur

https://www.tpu.ro/......partenera/

| RAY explică (pentru SG1995):

Faza e ca daca fata x nu iti da like la poza nu te va cunoaste niciodata, se termina totul in acel moment, in schimb daca arati bine vei avea sansa sa te cunoasca si multe trec si peste aspectul negativ al personalitatii daca arata bine, tu parca ai patit-o cand ai incercat real nu?

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Mă da, real am fost respins de cel puțin 4 femei, să numai zic de adolescență. Dar la mine e alta problema, am 25 de ani, salariu de rahat, lucrez la negru, stau cu mama în casă încă și e foarte probabil că dacă nu îmi schimb situația să mă însor cu una și urâtă și proastă și analfabetă. laughing rolling on the floor

| SLS92 a răspuns (pentru SG1995):

Cam in aceiasi situatie sunt si eu 28 de ani, nu sunt fotogenic in poze nu prea primesc like-uri de la pzd, job in capitala cu un salariu destul de mic, intretinere platita de parintii, nu imi permit nici sa pun piciorul in CENTRUL VECHI, dabia supravietuiesc ajutat de parinti. Vom trebui sa ne obisnuim cu gandul ca vom ramane la laba toata viata si nu glumesc deloc cu asta

| SLS92 a răspuns (pentru SG1995):

Da nu iti fa probleme, te invata FARA SENS TV cum sa abordezi femei si daca esti un sarac, fara masina, fara venituri destul de bune si daca esti urat si scund! Mergi pe incredere merita sa ii platesti cursurile

| SG1995 a răspuns (pentru SLS92):

Boss schimbați jobul, sau i-ați o chirie mai ieftină și îți permiți destule. Adică *** locuiești singur și stai în în București ești pe pla ta.

| SG1995 a răspuns (pentru SLS92):

Ma cred că o femeie destul de deșteaptă după ce a citit cap-coada fizic se uită unde îți merge creierul, dacă ai viziune si știi ce vrei de la viata.
În rest nu dau nici două parale pe cursurile de agățat, nici nu m-am informat cine e gagiu de care zice Ray.

| SLS92 a răspuns (pentru SG1995):

Cauta fara sens tv pe Youtube sa iti faci o parere despre el ca aspect fizic ca ne vinde iluzii si ne spune ca nu arata atat de bine omul, in fine legat de Bucuresti stai linistit ca acolo nu sunt caini cu covrigi in coada TRAIUL E EXTREM DE GREU

| SLS92 a răspuns (pentru SG1995):

Am vazut multe omule prin capitala, ce sansa crezi ca mai pot avea eu la 28 ani si 1.70 cand tot vad fetele plinute sa nu zic chiar grasane cu bube pe fata ( care nu se ingrijesesc ) la brat cu baieti inalti de 1.85 in sus. De fapt am realizat acum de ce imi iau reject pana si de la grase, ce sa mai vorbesti de femei cu forme alea's pentru culturisti care le place sa le joace pe poola

| StrongHeart a răspuns:

Based zeus e bun, dar asta daca simti ca ai nevoie de cineva sa te indrume la cum sa abordezi capitolul fete, sa iti dea niste sfaturi.

| alexalx1234 a răspuns:

Sunt niște porcării. Întotdeauna fetele se uită la un băiat doar dacă are fizicul perfect, cardurile pline și un BMW în fața vilei sale luxoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca sunt bune de nimic majoritatea canalelor de genul! Insa nu,ei nu iti spun ca nu conteaza fizicul! Da-mi voie sa-ti explic:Majoritatea acestor canale fac mai mereu reclame la produse de frumusete pentru barbati,spunand ca vei putea arata perfect indiferent de gene,insa sunt vrajeli ca sa-si vanda porcariile! Based Zeus are un video in care spune ca de fapt conteaza si cum arati,dar nu asa de mult,si da sfaturi precum:sa mergi la sala,sa ai incredere,sa ai stil(haine misto) si asa mai departe! Oricum mie mi se par in mare parte niste aiureli pentru ca genele tale sunt cele mai importante cand vine vorba de cat de atragator esti,iar daca esti urat(nu vorbesc despre tine)toate acele lucruri pe care ei le sugereaza nu te vor ajuta prea mult!
In concluzie,toate aceste canale,dupa parerea mea sunt cam inutile,pentru ca daca ar fi fost adevarate,atunci ai vedea orice starpitura de barbat care arata ca scos dintr-o teava de esapament cu femei superbe,insa asta nu se intampla doar daca ai bani,adica sa fi beta-provider,caz in care femeia tot te va insela cu unul atragator! Iar canale gen:Based Zeus, Alpha M., Techinmenandfashion sunt abureli! Asta si plus ca, in caz ca tu nu ai observat, toti care detin canale au un fizic de nota 10!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Acele canale*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sunt de c@cat dupã mine doar negrii dau sfaturi cat de cat bune pe Youtube.
Cum ar fi Alpha male strategies, Stephiscold, Eddie Fews, Rom Wills, black ram313, C boogie etc

| SLS92 a răspuns:

Ti s-a mai raspuns referitor la asta, sfaturi de dating coaching de la barbati cu un aspect fizic destul de atragator, ce alta explicatie vrei sa iti oferim! Ai observat cum baga in clipuri diversi baieti care chipurile cica le-a cumparat cartea si ca au inceput sa agate -> strategie de marketing nimic altceva! E un tip cu ochelari vai de el pe care mereu in baga in clipuri vezi domne ca ASPECTUL FIZIC nu conteaza si ca poti arata ca ultimul tocilar slabanog ca TOT VEI AGATA! Minciuni ordinare si plus de asta tipul mi se pare de o nesimtire iesita din comun, am dat un comentariu pe grupul de Facebook unul decent SI M-A BLOCAT

| SLS92 a răspuns:

De fapt, adevarul stii care e, si e unul care doare al dreacu de tare, daca esti nevoit sa iei lectii de agatat ESTI TERMINAT, pentru ca lucrul asta e ceva care trebuie sa vina natural de la sine, te uiti in stanga si in dreapta si vezi ca toti reusesc, dar din pacate exista si o parte a unora care nu atrag deloc nicio fata ( asta si pentru ca standardele lor sunt extrem de RIDICATE )! Nu vreau sa subliniez faptul cat am exagerat pe canalul lui referitor la aspectul fizic si imi dadea reply ca el nu se considera un barbat care arata bine laughing radeam cu lacrimi

| SG1995 a răspuns (pentru SLS92):

Dacă cer să nu fie analfabetă să am discuta cu ea, să fie o tipă feminină, care se atașează profund am standarde prea ridicate? Să numai zic că nu alegem cine ne cade cu tronc, dar deja știu ce gen de femei mă atrag, și e al dracu de imposibil sa le atrag, cel puțin până nu îmi fac o situație stabilă și nu devin independent.

| SLS92 a răspuns:

Da, intr-adevar te invata niste chestii extrem de interesante si utile in interactiunea cu femeile, dar astea te vor ajuta doar in momentul in care o fata e atrasa de tine la primul contact vizual, nereusind chestia asta o sa iti fie mult mai greu sa ii captezi atentia. Eu recunosc ca nu am incercat sa iau cursurile lui, urat nu ma consider, dar sunt insuficient pentru fete, cum de fapt si multi sunteti. Oricum ce m-a amuzat intr-un clip de al lui a fost cand a adus in discutie faptul ca inaltimea nu conteaza in interactiunea cu femeile, el avand peste 1.85 laughing) de vreme ce altii poate nu ating nici 1.75

| Spiderul a răspuns:

Despre fara sens TV subt chiar utile multe videoclipuri dar eu nu o să cumpăr materialele lui doar ca ce, să învăț să vorbesc cu fetele? Asta înveți singur doar tu, fără ajutorul nimănui dar despre based zeus nu prea știu așa multe