| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Daria Jane?(fata trans de pe YouTube)

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Transexualii sunt o categorie pe care eu nu pot s-o diger. Cu homosexualii n-am nimic, dar transexualii mi se par deja too much. Da...pana la urma e viata ta si faci ce vrei, dar sa ajungem sa vedem o fata si sa nu stim daca chiar e fata sau a fost baiat... Mi se pare dubios.

| aXy99 a răspuns:

Nu am o parere rea, dar nici nu pot sa zic c-o sustin. Am vazut doua videoclipuri de-ale iei pentru ca tot imi apareau la recomandate, este ok fata, nu e genul ala de lbgtplm+/- extremist. A zis ca a avut o problema si s-a operat pentru a o rezolva, si a reusit. Totusi, ce mi se pare mie ciudat este ca (aproape) toti transexualii spun ca au o problema la creier (inclusiv darius/daria asta). Daca ai probleme cu capul de pe umeri, de ce te operezi la capul dintre picioare? Asta nu inteleg eu.

| SG1995 a răspuns:

Nu e genul meu, dar e de apreciat faptul că n-are plă.

| aXy99 a răspuns (pentru SG1995):

Chiar si asa, a avut coa*e sa posteze asa ceva pe Youtube laughing

| MarianWLF a răspuns (pentru SG1995):

Genial laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

E okay.

| SupMates a răspuns:

=| face prea mult caz pe baza subiectului

| Roelly202 a răspuns:

E ok atata timp cat are vagin si cat timp E FATA 100%