| BlitzLikeXd a întrebat:

Ce parere aveti despre dragostea oferita?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Dacă e de la Marius fan Arsenal e și mai bine.

5 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai din pacate f multi nu stiu sa o pretuiasca; dar... degeaba daca nu vine din partea cui vrei tu sad
Totusi daca sa zicem avem situatia urmatoare: esti singur/a si nu ai sentimente pentru nimeni, si vine o fata/baiat care se indragosteste de tine, okey, tie simpatic desi nu ai sentimente pentru el/ea... intro situatie de asta merita sa incerci sa te atasezi de el/ea daca chiar exista dragostea oferita de care tu pomeni happy Pt ca din pacate sunt multi care pot oferi multe dar mai putin dragoste pura si respect!

| neutrino a răspuns:

Romanul are o vorba: daca-i gratis, cu placere!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cui? de ce? merita?

| Danysan a răspuns:

E foarte dragut dar ideea e sa fie si Bine primita happy.

| abgdhfasbs a răspuns:

Foarte dragut!