| XDoctor a întrebat:

CE parere aveti despre facultatea de medicina din constanta?

3 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

E vai mortzii ei.

| andrei88u a răspuns:

Daca te ajuta cu ceva: am foarte multi colegi din constanta la UMF-ul din Bucuresti. Nu stiu ce sa-ti zic pentru ca nu am cunostinte pe la facultatea de acolo. Din ce am auzit nu este foarte stralucita dar cert este ca nu-i atata bataie de cap ca la cea din Bucuresti.

| Kidutsul a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. de fapt sorry vroiam sa-ti sp ca sunt baiatu cu castile si vreau castile care spuneai da-mi si mie id tau sa vb mai amanuntit happy