| boylivgume a întrebat:

Ce parere aveti despre femeile scorpion? o intamplare semnificativa cu ea.

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Fete de treaba, dar nu le-as vrea prin preajma pentru ca nu ma inteleg cu ele.

Da, s-a petrecut acum multa vreme, pe vremea regelui scorpion.Caram in liniste niste pietre pentru o noua piramida, cand m`a biciuit una din senin, strigand sa grabesc pasul.De atunci, nu mai vorbim unu cu altul si am si facut pipi pe piramida lor.

| vocea a răspuns:

Nu ma ghidez dupa zodiac, nu cred in el, dar fosta mea iubita era scorpion, am stat doi ani impeuna, parera mea este ca fetele din zodia aceasta sunt foarte sigure atunci cand vor ceva, ar daca vor ceva si obtin, pun suflet in reatie, sunt foarte sociabile si puternice, ca defecte pot spune ca ele nu mint nu mult dar mint grav, dar te mint pentru a te proteja, sunt niste femei minunate mai rar.