| Gabitzaaaaaaaa a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele car intreaba baietii daca vor sa fie cU elewinking

Răspuns Câştigător
| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Uni baieti sunt foarte rusinoase si speriatii de fete fetele sunt foarte scumpe si amabile uneori si mie mi team de ei sincer putin dar deja m-am obisnuit cand va cand eram mic dar acum ca sunt mult timp deja singur acum masimt foarte singuratic barbat si n-am curaj sa contra zic nici o fata. Dupa parerea mea fete sunt dulci amabil si chipes mai ales bun la suflet si la inima uneori si intelegatori ca nu va stresam pe voi hihi.

5 răspunsuri:
| Feliciann a răspuns:

Indraznete, destepte si cre stiu ce vor de la viata...

| neutrino a răspuns:

Sunt fete grabite.

| Ghost89 a răspuns:

Indraznete. unii baieti is prea timizi, deci acele fete prind curaj si devin indraznete, in limita bunului simt.

| Bebbe133 a răspuns:

Sincer nu face asta.
Serios, unii te pot considera altfel de cum esti, plus ca baietii trebuie sa faca primul pas, altfel inseamna ca nu e interesat de tine. Lasa-l pe el sa para interesat de tine, ca daca pari tu prea interesata el nu se va purta prea serios cu tine. Funda?:X

| darksagerSS a răspuns:

Sunt baiat zic ca sunt destepte nu-s proaste sa se ascunda sa fie indiferente isiarata sentimentele ceva normal daca iubesti