| constanta45 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care agata baieti in club/care saruta baieti prin cluburi? ele zic ca este ceva normal.

Astept raspunsuri in special de la baieti.

15 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Vrei răspunsuri în special de la băieţi.Dar fetele ce au? Băieţilor normal că le plac.Doar sunt uşor de manipulat.Le pot avea oricând, pentru că le cedează încă din prima seară.Şi apoi tot ele se plâng de imaginea pe care o au în societate.Atunci realizează ele că nu au mintea deschisă dacă cedează oricum, oricând, oricui.

| LaLaura a răspuns:

Fiecare e liber sa faca ce vrea cu viata lui. Deci sunt fete care le plac sa fie sarutate si sa agate prin club, eventual daca o mai fac si printr-o baie de club, e treaba lor, asa se distreaza ele, doar cu trecerea timpului observ ca vor cu adevarat iubire, nu iubire de-o noapte gasita printr-un club. Iar atunci poate se schimb, sau continua sa fie la fel, deorece asa s-au obisnuit.
Eu una nu am nicio parere despre ele, fiecare e liber sa faca ce-i pofteste inima, atat timp cat e legal, eu una nu sunt asa, nici nu imi plac cluburile, imi place sa cominic, iar intr-un club e imposibil cu muzica data la maxim.

| Purec a răspuns (pentru LaLaura):

Daca ar avea toată lumea o gândire ca tine...cat de bine ar fi..am vrut sa răspund si eu, dar ai facut-o deja tu, si nu are rost sa repet :p felicitări, sincer chiar nu ma așteptam sa aud asta de la o fata :p

| LaLaura a răspuns (pentru Purec):

Mai sunt persoane ca mine, cel putin asa sunt si prietenele mele.
Iti multumesc mult pentru apreciere.

| RAY a răspuns:

Aici vb de libertatea sexuala a femei, eu nu vad nimic rau in asta

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsurile vor acoperi o ""plaja"" extinsa de la fete de gasca/de viata la fete usoare/curve, in functie de moralitatea si gradul de cultura al respondentului. Este o intrebare careia nu i se poate da un raspuns concret si mai ales corect ceea ce ma indeamna sa fiu circumspect, pentru a nu deveni chiar ridicol.

| neutrino a răspuns:

Normalitatea este ceva relativ. Atata timp cat gestul lor nu deranjeaza pe cei din jur, atunci totul este normal.

| LoveSleep a răspuns:

Păi dacă ajungi să cunoști o astfel de fată oare ce părere ai putea avea?
De ce ar fi ceva în neregulă? Te duci în club să te distrezi, nu să stai să te uiți cum o fac alții.
Cui nu-i place, biserica e deschisă de Luni până Duminică.

| constanta45 explică (pentru LoveSleep):

Problema e cand ai in gasca astfel de fete. De asta zic.

| LoveSleep a răspuns (pentru constanta45):

Atunci alegi: Ori le urmezi, ori nu le bagi în seamă, ori rămâi la impresia cum că "nu e ceva normal".

| minrest a răspuns:

Dar tu de englezoaicele bete pe care le-am vazut pe Rambla- Catalunia iesite sa fie agatate ce zici? E un spirit de libertinaj din care femeile au doar de pierdut, daca il mai si incurajeaza cu atat mai mult.

| Țoglă a răspuns:

Absolut normal. Dacă stai în colțul clubului singură și să aștepți, s-ar putea să nu te mai salute nimeni

Răspuns utilizator avertizat
| OnTheTop a răspuns:

Da, eu zic ca este normal.

| diaadb a răspuns:

Sunt fete usoare, care mai tarziu o sa regrete tot ce fac. Nu e normal, adica in generatia asta e normal din punctul lor de vedere. Dar imaginea lor este stricata de mult, si n-au niciun beneficiu de pe urma acestor fapte