| xFaith a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care lasa " amprenta " pe gatul unui baiat straight face? [ ma refer cand ii sug pielea gatului ] ma scuzati de exprimare.

Răspuns Câştigător
| Noreasontosimle a răspuns:

Un gest aiurea! de prost gust:d Eu ca fata nu as face asta unui baiat, dar nici nu as accepta un baiat sa faca asta.

10 răspunsuri:
| oLeNNNao a răspuns:

Depinde thinking, orice fata are mai multe idei, dar cred ca toate facem asta doar pentru a vedea altele ca el e luat laughing.

| mona a răspuns:

Prostii copilaresti...

| b3bitsa a răspuns:

Eu mi-am exprimat parerea, asta cred eu. Si tu ai face bine sa stai la locul tau si sa nu te bagi in seama aiurea.happy

| LauraFlorentina12 a răspuns:

Daca baiatul accepta bravo lor.Fiecare isi exprima iubirea intr.un mod diferithappy

| yiulius a răspuns:

Cum sa fie un gest aiure sau cum am mai vazut la un imbecil impropriu sa fii muscat de prietena de gat? Muscatul de gat e un semn ca acea persoana te iubeste si vrea sa le arate si altora ca care nu stiu ca esti cu cineva si sa nu se amestece in relatia voastra! dar na daca voi ziceti ca inseamna ca e tarfa problema voastra de oameni speriatiramane

| Chrissy92 a răspuns:

Si fetele si baietii fac asta mai mult pentru ca cei din jur sa vada ca acea persoana are o jumatate(sper ca intelegi ce vreau sa zic)

| yAdrian a răspuns:

Asa da laughing :X

| dasdsad a răspuns:

Vai ce gandire negativista aveti. Nici unul nu gaseste asta ca pe un joc? Te distrezi ce pana mea...se vede cat de bine cunoasteti viata big grin

| nuamnumedececontinuuisacitesti a răspuns:

Nu stiu n-am mai auzit sa suga gatul... dar sa'l mustee auuu e asa de tare ( mai ales daca musca de locu potrivit) ai o senzatie de topire...

| YRI a răspuns:

Umpic ciudatatonguebig grin. Depinde cat o iubesti de mult.