| DaianaPiersicutza a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele timide?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au farmecul lor, au un mister spre deosebire de tupeistele care dau totul pe fata.
Insa prostii confunda timiditatea cu prostia. Ei considera ca o fata timida este proasta si fricoasa.
Insa desteptii gandesc mai profund si stiu sa aprecieze happy.
Cu drag, Jelli.

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cred ca cea mai buna.Fetele timide sunt masurate,au grija de limbajul si tinuta lor,sunt politicoase si foarte dulci,in incurcatura lor.Fetele timide nu isi vor pune fustele in cap indragostindu-se,vor stii sa astepte singure ca baiatul de care s-au indragostit sa faca primii pasi si se vor intreba tulburate,ce ar putea sa faca ca sa il incurajeze si ele putin... Fetele timide vor stii intotdeauna sa nu se ofere pe tava si,din cauza asta,vor fi iubite mai mult si mai pasionat decat cele care sunt lipsite de inhibitii. Fetele timide au sansa sa planga si sa sufere mai putin in viata, tocmai pentru ca timiditatea le opreste sa faca multele si marile greseli pe care le fac fetele indraznete! Te sfatuiesc sa ramai timida, ai doar de castigat!

| Picasso a răspuns:

Hmmthinking pai cele mau usor de provocat big grin

Răspuns utilizator avertizat
| porto89 a răspuns:

Cele mai excitante

| SecretLover10 a răspuns:

Mie imi plac fetele mai timide, nu vreau sa fie ca un baietioi si sa se bage beste tot, sa fie dulce si atragatoare nu sa se bage in seama si sa se dea smechera, sa fie un ingeras si sa te faca sa zimbesti.

| ahlrh a răspuns:

Fetele timide sunt speciale, știu să pună dragoste și pasiune în ceea fac.

| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Sunt intr-adevar cum au spus cei de pana acum...insa nu prea ai de castigat ca timiditatea

o fata trebuie sa fie indrazneata ca sa castige in viata

| DaianaPiersicutza explică:

Dar unele fete cand sunt prea indraznete le considera lumea increzute happy deci cum e mai bine?

| Cattallinna a răspuns:

Fetele timide sunt dragute.Au un aer dulce si par mereu nevinovate happy

| Cattallinna a răspuns:

Sunt dragute happy

| CloudSN a răspuns:

Ca sunt bune la sex