| Micra a întrebat:

Ce parere aveti despre Friendly - Fuck ?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca n-ai probleme de morala,e o relatie eliberatoare cu beneficii de ambele parti.
Dar,intotdeauna lucrurile se vor complica, unul din cei doi va dori ceva mai mult si acolo, relatia va lua sfarsit.
Sau se va transforma in alt soi de relatie!

3 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

PRO!
sunt total de acord! am avut o *** friend timp de 2 ani! cea mai buna relatie din liceu! fara obligatii fara batai de cap! genial si mutual avantajoasa, si partea misto e ca am putut sa experimentam orice fara nici cea mai mica retinere!
so go ahead

| Micra explică (pentru drhotzu):

Nu am pus intrebarea pentru mine, ci in general ce parere are lumea despre acest lucru app mersi de raspuns este unul bunwinking:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu mai sunt alti oameni implicati in viata celor 2 e ok, treaba lor cum canta la instrumente. Daca e mai sunt implicati in vreo relatie e cel mai de ra*hat lucru. Nici nu merita sa stai de vorba cu ei.