| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre ideea meatongue de ziua prietenei mele o sa ma duc dimineata cu un buchet de trandafiri si o cutie de bomboane...si ceva de plus sau o cana inscriptionata (love you forever) sau chestii de genu sa o trezesc si as vrea sa stiu daca imi puteti da alte sugestii de cadou sau sugestii de surpriza de genul acestatongue multumesc mult aa inca ceva. ziua ei e duminica dar o aniverseaza sambata "surpriza" o fac sambata sau duminica?

Răspuns Câştigător
| MeMyselfI a răspuns:

Doamneeee fereste era o intrebare foarte serioasa.da voi vai "i-ai un dildau"... fetelor le plac lucrurile facute de mana, mie una mi-ar placea sa primesc o geanta draguta de la accesories...depinde si de varsta

2 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Si tu youlie ia-ti o gonflabila sigur iti va placeahappy
Pai zic ca este dragut cadoul tau pentru ea dar sa nu o enervezi cu sculatu din somn si surpriza ar fi mai logic sa o faci duminicahappy zic eu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti bi din cate vad. Du-te de va bagati in c*r cate un dildau. Daca faci asta, o sa se "trezeasca" asa cum scrii tu acolo.