| BăiatuCuPassatu a întrebat:

Ce părere aveți despre *înșelat*? Considerați că este normal ca doi parteneri să mai calce strâmb din când în când?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu e normal, dar se cam întâmplă.
Părere nu am - e viața fiecăruia și depinde de el / ea ce face și cum și-o trăiește.

| denisTiky a răspuns:

Pai daca nu esti casatorit cu ea, si aveti doar o simpla aventura poti sa o inseli caci na, asta-i viata. dar daca sunteti casatoriti si probabil ati si jurat iubire vesnica... Nu prea e recomandat sa o inseli.

| UnTipObisnuit a răspuns:

E normal biologic. Noi suntem fiinte sociale. Nu ne-am dezvoltat pentru a avea un singur partener sexual. Intervine instinctul de supravietuire, trebuie sa te procreezi, daca partenerul nu te satisface normal ca exista sanse de insel.

| Li200La a răspuns:

Odată ce l ai prins/o dacă îi mai dai a doua șansă ești prost bătut gramada. O va face din nou. Da I papucii, plângi, ia pe altcineva și aia e. Prea multe drame și romantisme.