| Denis777 a întrebat:

Ce parere aveti despre lesbiene?

Răspuns Câştigător
| yyo a răspuns:

Pai sincer e destul de misto... eu sunt bi momentan am o relatie de 5 luni cu o fata e destul de frumos adic stie cum sa ma abordeze cum sa se comporte si la pat? wow destul de incintant, acum depinde si de persoane, cand 2 fete sunt impreuna nu trebuie sa se simta jenate pentru ca atata timp cat prieteni si familiile lor le accepta asa( uneori parinti nu prea stiu in afara de cei mai apropiati din familie -verisori frati etc ) nu trebuie sa se gandeasca si la altii cei mai importanti conteaza este o tara libera si poti face ce vrei, eu cunosc multe persoane bi lesbi sau gay si nimeni nu are nimic cu ei pentru ca ii accepta pentru persoana nu pentru ca au atractie fata de sexul opus ...acum depinde ce vrei tu sa stii despre lesbi daca vrei vorbim mai mult in privat si iti spun mai multewinking sper ca te-a ajutat big grin funda?puppy dog eyes

13 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Nu pot sa le judec, fiecare face ce vrea.Intr-adevar mi se par putin deplasate, avand in vedere ca se sarutastraight face dar fiecare cu orientarile sale sexuale.

| shadovv a răspuns:

O monstrozitate din punct de vedere etic. Nu pot sa le judec estetic deoarece biologicul meu ma indeamna spre supraevaluare.

| Cigαяєttє a răspuns:

Oricine are dreptul la propria alegere, oricine e liber sa aleaga ce ii place.
Acum daca societatea este sau nu de acord e alta treaba, majoritatea nu sunt de acord pentru ca li s-a implantat o anumita idee pe care trebuie sa mearga pana in panzele albe si oricat ai incerca sa le explici, nu vei reusi sa le schimbi ideea.

| aumih16 a răspuns:

Misto! pacat ca fac sex doar intre ele mai mult! cu barbatii nu prea au treaba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt scarboase, dupa parerea mea. A fost dat pe pamant relatia femeie-barbat, ar trebui sa se respecte chestia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt rele si toate innebunite dupa mine.

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Super misto :X
as vrea sa fiu intre 2
as plati pentru asta laughing
sa le vezi cum se excita una pe alta... ahhh ce tare ar fi

| Denis777 explică (pentru FcRb1923Madalin):

Pai lesbienele se freaca decat intre ele daca vrei sa se frece si cu tine inseamna ca sunt bisexuale(ambele sexe)

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Denis777):

Nu conteaza, le conving eu sa pofteasca si la carnatwinking

| LikeACandyxD a răspuns:

Fiecare cu orientarile sale sexuale. Nu poti critica omul.

| mariumarius a răspuns:

Awesome...

| Anónimo1123 a răspuns:

Aceasi parere ca despre oricare persoana.