| Alexa0025 a întrebat:

Ce parere aveti despre lesbiene?

17 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O parere nu destul de buna

| Ofiintă a răspuns:

Religios vorbind este un păcat destul de mare, din moment ce Dumnezeu a creat bărbatul şi mai apoi femeia, astfel încăt cei doi să se potrivească, vorbind despre Adam şi Eva.
Sincer, nu ştiu ce simt aceste persoane, de ce nu sunt atrase de persoanele de sex opus?
Daca este aşa, fiind un moft, adică făcută pentru a creea ceva original, spectaculos, mi se pare penibil, dar dacă intr-adevăr o femeie preferă o femeie în locul unui bărbat pentru că aşa simte, no comment.
Fiecare are dreptul la fericire!
Am văzut foarte multe fete sărutându-se între ele, de senzaţie bineînţeles, dar acuma nu ştiu ce senzaţie extraordinară ar fi rezultat. Eu numesc asta, penibilitate, si este tot un păcat, la fel ca şi drogurile, tutunul, deci nu este ceva ieşit din comun, in ziua de astăzi te poţi aştepta la orice!

| BlackheartQueen a răspuns:

Una proasta.

| Raptorz a răspuns:

Ca aceeasi despre gayhappy
-sunt redusi mintal

| h3r a răspuns:

Nu există lesbiene sau gay. Doar persoane cu ceva la bibilică.

Hai săriți!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una. nu ma intereseaza viata intima a altora.

| NnDWtf a răspuns:

Ca baiat, ideea te excita
Ca fata, te dezgusta.
Happy?

| Titanos a răspuns:

Calumea

| JeffRider93 a răspuns:

Ce parere am? laughing Greu de zis, dar, sunt sexy, dar cam...cretine (si nu zic cu rautate asta).La fel si gay-i laughing

| schmoll a răspuns:

Ceau,lesbianismul este atractia dintre doua femei,Creatorul a creat femeia si barbatul pentru unire,aceasta este o rana pentru societate,nu am nimic cu ele, ca liber cugetator cred ca fiecare are libertatea la propria inclinatie sexuala, biserica condamna si considera o crima impotriva legii, nu nu imi plac. Ceau, o zi faina

| NnDWtf a răspuns (pentru schmoll):

Dai ba drumu cu biserica ta si cu creatorul tau.
Esti doar unul dintre stupizii oameni care chiar cred ca acolo sus, pe un nor, se afla un mos care se uita la noi printr-un glob.

| schmoll a răspuns (pentru NnDWtf):

Esti unul dintre oameni care cred ca ai aparut la intamplare.cea ce e okhappyBiserica este un S.R.L apropo, si fiecare continent crede in alta fiinta superioara sau nu, da tu poti crede in orice..eu sunt un liber cugetator care are dreptul sa creada in ceva mai superior...o seara minunata amicehappyOmul are putere mai mare decat crede.el poate schimba lumeahappy

| UngUrU777 a răspuns:

Me gusta! laughing

| Alisse a răspuns:

O parere buna..in primul rand nu inteleg persoane care sunt atat incuiati incat nu accepta ceva diferit! Fie gay, lesbiana, bisexuala, trangender cu totii suntem oamenihappy treziti-va ne aflam in secolul 21!

| maryus83 a răspuns:

Eu am o parere buna daca se manifesta in casa lor

| Shavoo a răspuns:

La cat mai multe! laughing

| Duncan a răspuns:

Una buna laughing!