| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre mamele surogat? La noi in tara este posibil asa ceva? Este legal?

Nu-mi doresc familie, pentru ca nu am incredere in femei, dar un copil totusi as vrea sa am. Prin adoptie nu vreau pentru ca vreau sa fie sange din sangele meu.

P.s. Mai multe detalii destre ce inseamna mama surogat gasiti in cazul lui Critiano Ronaldo cu primul lui copil.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bani sa ai ca totul se rezolva

| Mosotti a răspuns:

Vrei copil asa, foarte bine, insa sa te avertizez despre ceva. In general mamele surogat accepta la inceput, apoi la unele se poate declansa sentimentul matern si sa nu mai vrea sa dea copilul, ea inainte nu stie si zice ca e bine, deci sa fi atent ce risti. Poti sa te interesezi daca e legal, insa ce ti-am zis este cel mai important. Omu nu doreste familie ca nu vrea sa-si bata cuie in cap si talpa inutil, vrea libertate nu balamuc si ingradiri.

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu îți dorești o familie pentru ce vrei un copil?

| Perfekt a răspuns:

Poti sa il faci cu masina si cu apartamentul cu care te mandreai zilele trecute cand te-ai despartit de logodnica ta! Cu gandirea asta nu meriti urmasi!

| OrdanKarris a răspuns (pentru Perfekt):

Tu esti ala care nu merita urmasi cu gandirea ta. Aia era o materialista si o prefacuta. Astepta momentul potrivit in care el devenea atat de investit in relatie si ulterior casnicie incat sa0si infinga ghearele in el si in bunurile lui. Greseala ei a fost ca s-a grabit si a gafat si si-a dat arama pe fata dar si el a fost perspicace si si-a dat seama cu ce poama are de a face. Si tu te iei de el pentru ca a refuzat un parazit in viata lui? Tu nu meriti urmasi.

| Mosotti a răspuns (pentru OrdanKarris):

De ce sa nu merite urmasi? Omu, vrea, are dreptul, e dreptul lui sa nu aiba incredere in femei, sincer nici eu n-am.

| OrdanKarris a răspuns (pentru Mosotti):

Uita-te mai atent cui i-am raspuns. laughing

| Mosotti a răspuns (pentru OrdanKarris):

Nu stiu cum e aici, vad raspunsurile unul sub altul, e bine sa specificam cui raspundem. Daca raspund de ex tie, si altuia apoi, apar mesajele unu sub altul ca si cum as fi raspuns la subiectul general. Nu stiu cui i-ai raspuns, poate mie, dar mie nu aveai de ce, ca nu as merita urmasi, si asa nu vreau. Eu l-am facut atent de mamele surogat.