| mihaiii9 a întrebat:

Ce parere aveti despre masturbarea prin telefon?

18 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Un sport banos, o afacere profitabila.
Prinde la toti frustratii!

| LikeNobodyElse a răspuns:

E viata ta... faci ce vrei happy nu conteaza parerile altora

| mihaiii9 explică (pentru LikeNobodyElse):

Oare e normal?

| LikeNobodyElse a răspuns (pentru mihaiii9):

Nu chiar normal laughing dar na laughing) dk asa se simte persoana aceea bine laughing)

| VanillaBl a răspuns:

N.am incercat dar e ok atat timp cat iti place tie. mi s-a intamplat sa se excite baietii cand vorbeam cu ei la telefon pentru ca am o voce sexy dar eu n-am facut asa ceva.

| mihaiii9 explică (pentru VanillaBl):

As vrea sa incerc si eu cu vocea ta ce zici?

| mihaiii9 explică (pentru VanillaBl):

M-ai facut curios

| mihaiii9 explică (pentru VanillaBl):

Ma poti ajuta ?

| mihaiii9 explică (pentru VanillaBl):

Cred ca nu te-ai suparat dar nu am incercat doar am auzit de asa ceva.

| trollface a răspuns (pentru VanillaBl):

Da-mi numarul sa ma excit si eu.

| mihaiii9 explică (pentru VanillaBl):

Astept un raspuns mersi

| mihaiii9 explică (pentru VanillaBl):

Vrei sa raspunzi?

| Astaroth a răspuns:

Metoda pe care o folosesc doar labarii.penibil

| devilmilan a răspuns (pentru Astaroth):

+1 e penibil frate cum sa te masturbezi doar ca auzi vocea unei persoane de sex feminin sau invers e de-a dreptul aiurea dar fiecare de ce il doare...deci clar e o prostie masturbarea la mobil

| RyanGeorge a răspuns (pentru Astaroth):

laughing esti haios, oricine creste si invata prin masturbare si mai ales o asemenea experientza (cuplu la telefon) e ceva placut (pentru cei indragostiti unul de altul si sunt la mare distanta) si nu numai... asa ca ciocu mic, te-ai facut labar singur.
Oricum nu intelegi ce am spus dar doar atat iti zic tie si lui devilmilan "grow up you two"
Nu am incercat dar de ce nu?!

| mihaiii9 explică:

Mai multe raspunsuri dau funda

| mihaiii9 explică:

Se ofera vreo fata sa incercam asa ceva?

| mihaiii9 explică:

As vrea sa incerc