| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre masturbarea reciproca?

14 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu imi place, e ca si cand mama mi-a pune in fata mancarea preferata si gura mea e plina de bale dar nu am voie sa o mananc

| mihai69 a răspuns:

E cel mai bun lucru în afară de sexul propriu-zis. În plus, nici măcar nu contează sexul partenerului, dacă nu ai inhibiții.
Și în plus, nici nu există risc de sarcină, iar cel de BTS e mult mai mic.

| LoveSleep a răspuns:

Mai bine decât nimic.

| Suck a răspuns:

E practicata in timpul preludiului.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Suck):

De unde sti tu ma? Preludiul se face cu o femeie, nu cu manuta ta dreapta!

| Suck a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Citeste intrebarea cum trebuie, masturbare reciproca, adica ce-i faceai tu taximetristului.

| NameHarris a răspuns:

Daca te simti bine dai in continuarehappy

| kyliejenner a răspuns:

Ceva normal si recomandat

| horansgang a răspuns:

Mi se pare destul de okay...place.

| floppy98 a răspuns:

Nu mai bine un 69?

| clickkcilc a răspuns:

Merge un "give me five"? laughing

| matryko a răspuns:

Masturbarea reciproca fara sex propriu-zis este pentru fetele care nu vor sa-si piarda virginitatea, dar totusi sa simta ceva. Daca tie ti se pare ok, nu e nicio problema.

| CaziPloaie a răspuns:

Este destul de ok, oricine face asta desii multi neaga, toti cauta placre happy Bafta!

| EuforikcuKappa a răspuns:

"Practica", fara probleme!