| AdinaDiana a întrebat:

Ce parere aveti despre micile perversiui sexuale in viata de cuplu?

8 răspunsuri:
| iiSceneXX a răspuns:

Buna.
Mie mi se par normale, chiar dragute. Mai ales cand vezi 2 indragostiti ca se musca de buza, baiatul o prinde de fund sau se prostesc pervers. E foarte dragut si te relaxeaza. Dar nu sa vezi 2 copii de 11 ani care isi baga mainile ce stiu eu pe unde. Deja vorbesc de cupluri de la 15 ani in sus.
Si mie, care sunt fata, imi placea sa ma muste de buza si de gat, dar nu sa lase urme, sa ma prinda de fund, sa ma loveasca usor peste fund, sa ma ia pe sus, si prosteli din astea, cu tenta mai mult sau mai putin perversa. Eu zic ca aduc un beneficiu in cuplu, fiind foarte dragute.

| sublime89 a răspuns:

Daca sunt mici sunt ok. Important e sa nu se exagereze, deci sa fie totul cu masura.

| Danysan a răspuns:

In privat e ok -e recomandat mai diversifici -Dar trebuie sa fie reciproc, cand de la unu cand de la altu :*

| Naяutσ a răspuns:

Daca se manifesta in privat, nu am nimic in potriva, dar cand incepi sa te lingi in autobuz si sa mimezi orgasme incepe sa devina strigator la cer, inteleg ii mai pui mana pe fund o mai musti de buze dar nu incepi s-o *** in autobuz, am si eu niste exemplare din astea, cand intra in autobuz is disperati rup tot, ma uit la filme porno la prima ora a dimineti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa aiba cineva o anumita parere despre un lucru ca sa-ti placa/sa-l practici?

| BlueViP a răspuns:

Eu sunt de acord cu ele daca relatia e de mai mult de 2-3 luni si daca e destul de serioasa. Acestea sunt chiar dovezi de atractie, repet, daca relatia este destul de serioasa. Micile perversiuni cum le spui tu sunt absolut normale intr-o relatie

| ILoveMI a răspuns:

Atata timp cat sunt de comun acord, sunt absolut necesare si normale.

| mariusgavril25 a răspuns:

In dragoste totul e permis