| 愛日本 a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata care e clasa a 12 a si nu a avut pana acum relatii serioase si nu stie sa sarute? V-ar placea o asemenea fata?

25 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cand iubesti cu adevarat nu trebuie sa fii experta in sarut, totul vine de la sine.

| vali1985 a răspuns:

In loc sa invete sta de iubiti?

| 愛日本 explică (pentru vali1985):

Nu e nimeni cu aceasta cauza, sunt doar curioasa.
Si foarte multe au iubiti in liceu, nu toata lumea invata.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru vali1985):

Ce te determina sa consideri ca nu este o eleva eminenta?

| corbulalbrosu a răspuns:

Sincer DA. As avea ce modela si invata.

| LoveSleep a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Pedofilule laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru LoveSleep):

thinking Si cele de clasa a 12-a sunt penale?

| LoveSleep a răspuns:

De ce ar conta asta?

| 愛日本 explică (pentru LoveSleep):

Nu stiu, probabil unii ar fi in stare sa judece in asemenea conditii.

| minrest a răspuns:

Eu sunt insurat, vorbesc in principiu. Sarutul se invata foarte usor, este instinctiv, chiar sarutul cu limba. Tocmai o fata ca asta are valoare, care nu s-a tinut de nimicuri, nu se gandeste la fostii iubiti. La fiecare relatie ramane ceva de care nu poti sa scapi, si ii aduci pe toti in patul conjugal, unde sotul vine si el cu cortegiul lui. De asta foarte putine cupluri sunt unite, si atatia divorteaza. Tocmai o fata cum ai spus mi-ar place. Buna seara.

Răspuns utilizator avertizat
| RobertMoon a răspuns:

Crezi ca daca ai avut multe relatii sau ca te-ai pupat cu multi e un lucru bun? Nicidecum, iti spun eu o fata de genul nu ar prea putea avea relatii serioase pe viitor. Cat despre parere ce sa zic, e ok, la un moment dat vine vremea oricui sa iubeasca, cat despre sarut nu e mare chestie trebuie doar sa strangi buzele si sa le apropii de celelalte laughing big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooo sigur ca da, si inca cum, ar fi pe genul meu sa o invat ce si cumlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult mi-ar placea daca are ceva in cap si am ce vorbii cu ea si daca arata cat de cat bine, ca nu stii una alta, mare branza. nu-s idiot ca altii "vai trebuie sa o invat" parca ei s.au nascut invatati laughing. uitam de unde plecam se pare

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oricine poate invata orice.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de urata esti? Pentru ca faptul cum arati e infinit mai important decat experienta ta sexuala.

| Diavolcata a răspuns:

Pai toata lumea invata odata si odata nu? De ce nu, nu conteaza ce retalii serioase si neserioase a avut, conteaza persoana si felul de a fi. Succes!

| shainitainii a răspuns:

Ce e asa graba? Fetele care nu se aventureaza in tot felul de relatii sunt mult mai apreciate, ai sa vezi.

| Nustiucinece a răspuns:

Da, eu as prefara sa stiu ca fata cu care sunt impreuna nu a mai avut relatii pana acuma, chiar m-as simti special. Bravo rar mai gasesti fete ca tine happy

| 愛日本 explică (pentru Nustiucinece):

Am mai zis, nu sunt eu laughing Ziceam in caz ca o sa fiu :-s

Răspuns utilizator avertizat
| andreiul78 a răspuns:

Nu am ajuns acolo dar cred ca ar fi o experienta foarte interesanta. De ce nu? happy

| andrei961234235 a răspuns:

Nu pot sa spun decat ca sunt profund impresionat ca mai exista fete ca tine, o spun din toata inima. Ca tot ai adus in discutie treaba cu "nu stie sa sarute", spre surprinderea ta, si eu sunt tot a 12-a si nu am avut pana acum nicio iubita si nici nu am sarutat vreo fata, ma refer la sarut cu limba, asa pe buze am sarutat de vreo 2-3 ori. Dar raman cu speranta ca imi voi gasi aleasahappy Eu nu sunt ca majoritatea care stau cu fetele asa...pentru o partida si gata...Eu daca nu iubesc fata nu pot sa fiu cu ea asta e felul meu de-a fi cat despre tine, ai grija sa nu te lasi "vrajita" de vreun "badboy" ca dupa o sa regreti asa ca sa ai grija cu baietii, cauta un baiat care sa te iubeasca cu sufletul si nu vei regreta. Te puphappy

| 愛日本 explică (pentru andrei961234235):

Stai linistit, oricum nu vreau un iubit pana in clasa a 12a.Si sunt destul de atenta la detalii.