| Origin1211 a întrebat:

Ce părere aveți despre o fată care este virgină şi are 25 de ani împliniți? Nu ziceți că nu aveți că sigur vă gânditi la ceva când auziți asta happy.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bravo ei, cauta ceva serios,nu ca toate panaramele,, tarfele, materialistele din ziua de azi care nu stiu tabla inmultiri dar stiu sa faca sex oral, anal, vaginal

| Violleta2022 a răspuns:

O parere buna si foarte buna. Inseamna ca este o fata desteapta, care vrea isi pretuieste trupul si vrea sa se daruiasca doar celui pe care il iubeste, atunci cand va apare.

| Paul754880338 a răspuns:

Parerea mea despre o fata, o femeie, se poate contura dupa ce discutam, dupa ce petrecem ceva timp impreuna, nici intr-un caz dupa un examen ginecologic si nici intr-un caz himenul nu intra pe lista de analiza;-)).
Scuza-ma! Poate nu ar fi subiectul cel mai potrivit pentru a face glume, dar ce voiam sa iti spun, este ca o femeie este mai mult decat un organ genital. Deci, hai sa revenim! Orice altceva poate sa genereze o parere, dar nu cred ca virginitatea este chiar ceva atat de importatnt. Viata in cuplu nu tine cont de trecutul sexual, ci insemna mult mai mult, inseamna in primul rand respect si compatibilitate.
Este desigur un moment important in viata unei femei ( dezvirginarea ), dar mai sigur este ca la fel de important este prezentul si viitorul, chiar daca include sau nu acel moment.

| prietenimereu a răspuns:

Pai asta e și în planul meu? na te sfătuiesc să te căsătorești și sa faci și tu seex odata