| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata care isi spune ca m-am atasat de tine apoi o da cu vrajeala sa isi cauti alta?

are o limita ipocrizia feminima?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata desteapta. Stie ca nu are nimic de oferit si faci mai bine sa cauti in alta parte ceva mai bun.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

La faza cu e fata desteapta isi dau dreptate,corespunde tiparului de fata ipocrita,falsa, mincinoasa, materialista, perversa si inteligenta, e un geniu al raului

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Fiecare persoana in parte este diferita.Ori si-a dat seama ca nu e potrivita pentru tine ori ca poate sa pripit si nu ar putea fi ceva de viitor intre voi.Sau pur si simplu este un pic mai aeriana

| RAY explică (pentru Freya1):

Am auzit ca e stewardesa desi se confirma ce spui tu e aeriana la propiu, ce fata desteapta esti naty

| munteanuionvictor a răspuns:

Cred ca-i place de tine. A spus să-ți cauți alta, doar așa, să vadă dacă ții la ea cu adevărat.

| RAY explică (pentru munteanuionvictor):

Asa e ai dreptate, vrajeala