| pagliaci a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata care va da match pe Tinder, iesiti cu ea si abia acolo, la intalnire, va zice ca ea se pastreaza pentru casatorie, ca ea isi cauta trimisul lui dumnezeu si ca o a faca multi copii pentru ca e un pacat sa folosesti prezervativ? Credeti ca minte ca sa para sfanta? Varsta ei este de 29 de ani

4 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Nu știu nu am avut in viața mea tinder și nici nu vreau sa am așa ceva numai drogate acolo și...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e pocăită. La asta nu te-ai gândit?

| StieTotsidetoate a răspuns:

In trecut, m-am confruntat si eu cu aceasta problema, am avut match pe tinder cu o tipa de 21 de ani, am vorbit 2 saptamani si ne-am hotarat sa ne si intalnim, caci mediul online ne tinea poftele in frau, pot spune ca era foarte salbatica, i-am propus sa vina la mine acasa si a acceptat, zis si facut, a venit la mine, am mancat ceva si ne-am pus sa ne uitam la un film, intre timp s-a luat curentul, in acel moment ea a inceput sa caute in geanta ei, credeam ca o sa scoata o lanterna, am zis " vai dar ce pregatita e fata asta" si cand a scos mana din geanta avea un prezervativ, am zis ca mna, e ok, chiar ma bucuram, ca si eu voiam putina actiune si cand ne-am deszbracat i-am spus sa imi dea prezervativ-ul sa mi-l pun si ea a zis ca nu am eu nevoie de el, am crezut ca o sa mi-l puna ea, dar cand m-am intors cu spatele sa imi iau telefonul, am simtit ceva tare la fund, pot spune ca si acum ma doare cand stau jos, deci e mai bine sa fie cum ai prins tu! oricum multa bafta! Tinder e naspa si astia de la Nivea fac un iaurt de ****!

| 1997onur a răspuns (pentru StieTotsidetoate):

Iaurt de la nivea laughing)))) ești tarelaughing))))