| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre o femeie căreia îi place doar să flirteze, să se sărute și să se giugiulească cu bărbații de care îi place, dar fară a întreține relații intime cu ei, ei dorindu-și asta dar ea se eschivează?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Sincer?
Din punctul meu de vedere, nu e o femeie suficient de matură pentru care să merite efortul să ai o părere.
E doar plăcerea ei. Se distrează cum îi place. (O distracție mai infantilă) laughing

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Si nu se uda si ea la pasarica in timp ce se giugiuleste cu acei barbati de care ii place? Am nevoie de informatia asta ca sa-mi fac o parere.winking

| darrio2007 a răspuns:

Puțină bătaie de joc.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Plictisitoare.

| Raspundebine1 a răspuns:

Din punctul meu de vedere este o persoana hot si sexy

| Chirosan a răspuns:

E inhibata din cauza unor probleme sau complexe, daca lucreaza sa scape de ele o sa se maturizeze.