| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre o femeie/fata care ii arata sanii unui barbat insurat, mai mult in joaca, fara a avea intentia de a face sex cu el?

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

De unde stii ca nu l-a rugat el?! Poate era foarte curios de culoarea areolei si de forma sfarcurilor, sau are un fetis cu sanii de o anume forma si marime. etc
Si daca i-a aratat din inocenta, mandrie, sau aroganta, sa se laude ce dotata e?!
Si pe net circula o poanta, cu nevasta unuia iesita de la dus, doar in prosop, si venise un amic al lui, sa restitutie o datorie, si ala i-a zis ca ii da banii daca isi da jos prosopul - si ea a fos de acord, a luat banii si a inchis usa. Apare ala si intreaba cine a fost, cumva X si mi-a adus datoria?! Si ea cu banii in mana, a ramas cu sanii aratati gratis!

| Violleta2022 a răspuns:

Ca-i disperata si proasta pe deasupra.

| Andreeush a răspuns:

Numai o ușuratică ar face așa ceva.
Nu pot avea o părere prea bună despre o fată care umblă cu prostii cu bărbați însurați.

| Plato a răspuns:

Ce parere poti sa ai? Ca e o femeie josnica, mizerabila, curva, altceva ce?

| Emma30555 a răspuns:

Ca e prostuta

| Crackman a răspuns:

Cea mai buna parere

| sunnyday6 a răspuns:

Cate fac asa si despart barbatii casatoriti de familie "in joaca", oh!