| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre o persoana care merge la prostituate?

16 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Vrea sa se distreze sau e o simpla nevoie trupeasca, sunt prea multe situatii ca sa am o singura parere.
Sunt copiii de 14-15 ani care vor sa scape de virginitate si nu ii duce capu sa se dea la o fata mai mare si cheltuie banii parintilor aiurea. Unele fete nu fac orice le cere prietenul si ei se duc la mai bine, astia mi se par cei mai mizerabili la fel si cei care isi inseala sotiile pentru ca nu mai merge intre ei. Sunt cei care sunt singuri si vor sa scape de laba si se duc la fete laughing)
Situatiile pot continua, dar cand esti cu cineva mi se pare cea mai mare tampenie sa o arzi cu alta si pe bani.

| ZEU93 a răspuns:

Nu au auzit de criza

| RainmakerX a răspuns:

Salut! Consider ca acea persoana se injoseste mai mult decat fata/fetele respective.Este atat de greu sa-ti faci o prietena cu atatea posibilitati?
1.Nu suntem ca pe vreme bunicilor impartiti in licee de fete si licee de baieti.
2. Avem cluburi, stranduri, locuri care nu-mi vin acum in minte dar la care putem merge
3.Concerte,filme reprezentatii de cine stie ce
Acestea fiind spuse consider ca nu e chiar asa de greu sa-ti faci o prietena.
Din nefericire exista o ecuatie care incurca planurile.
baieti+bani=fete
fete+bani= fete cu genti, machiaj etc
Deci ce inseamna asta?
Baietii cu bani vor fete, iar fetele vor banii baietilor pentru a-si intretine dorintele.
Deci concluzia mea este ca nimic nu se compara cu o prietena adevarata, nu cu una falsa platita pe seara.
In fine nu am incercat ceea ce intrebi tu dar ai cerut o parere.Aceasta este parerea mea.
Familia inseamna totul cu timpul.Acelea sunt false, te amagesc ca sa-ti ia banii.Asta vrei?
Iti doresc o seara placuta in continuare!

Ps-Este doar o parere, parerea mea si nu am vrut sa jignesc pe nimeni.

| Felys a răspuns:

Nu tine suficient de mult la propria-i sanatate, nu e capabil sa isi faca o prietena cu care sa isi satisfaca nevoile fiziologice, intr-un cuvant e prost

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Idioti! Vor sa se imbolnaveasca.Pe deasupra mai si platesc chestia asta! Tu ai obiceiuri din astea ciudate?

| RAY explică (pentru FABULOSUL6000):

Eu doar vream sa vad ce parere aveti voi, eu n-am banii, timp de asa ceva, din raspunsuri aflu multe chesti interesante

| vocea a răspuns:

Una foarte buna, nu face nimic ilegal se duce pentru placere, plus ca o sa castigi experienta, mai bine intrebi ce parere avem despre prostituate deja aici este problema cine e de vina, te intreb? cel care plateste sa se ditreze? sau cel care isi vinde trupul

| Deaad a răspuns:

Nu as face asta niciodata.E o prostie.Nu sunt de acord.

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

...nu are succes la femei...sad

| ȘefuLaValută a răspuns:

E plin de inapti! Mergi la ele pentru ca te-ai saturat de facut si asteptat de la prietene si dai 3-400 de euro si faci ce vrei tu 2 ore cu o Afrodita. Daca voua va e frica si nu sunteti in stare sa mergeti la ele asta nu inseamna ca toti sunt la fel!

| corhaz a răspuns:

De obicei ce-i care sunt singur merg. pentru inlocuirea masturbarii.parerea mea ca decat nimic mai bine f... una pe bani decat laba

| 1cristian1990 a răspuns:

Era o gluma: 2 sofei pe statie:
Colegu cat costa domnisoara?
-Pai colegu cam 500lei!
-Asa de mult colegu?
-Nuu chiar colegu 50 lei e ea iar restul sunt medicamentele laughing

Propunerea mea e sa nu incerci la asemenea specimene daca te intereseaza, te injosesti si partida de sex nu se compara nici 1% fata de cum ai face-o cu iubita ta sau sotia in care investesti sentimente iar in prostituata bani, care sigur vrea sa te termini repede sa iti ia bani si sa mearga la alt client! Deci imi aduc aminte o imagine din Oradea unde stateau vreo 10 - 15 prostituate unele pe jumate goale, altele in sutien si chiloti, etc, un fel de statie de autobuz abandonata, bordura prafuita care delimita drumul de trotuarul plin de gropi si cu apa in ele iar in peisaj se vedeau 2 plopi pe jumate uscati, ele fiind destul de urate sa nu zic urate, majoritatea fumau, nu mai vreau sa zic de igiena lor si cultura lor sau cum vorbeau intre ele daca a mai fraierit pe vriounu si i-a luat banii! Deci, parerea mea e una proasta despre aceste persoane care se injosesc in felul acesta si isi mai cheltuiesc si banii!

| leFunnyDuck a răspuns:

Ca are bani.

| Georgesava a răspuns:

Daca ele sunt de acord sa se vanda nimic impotriva celui care cumpara

| ing3rasultau a răspuns:

Ca nu stie ce vrea de la viata, ca nu se gandeste la vitor traieste prezentul.
O aspel de persoan crede ca bani se castiga mai usor vanzandusi corpul.Intradevar dar cu ce pret oare?
Frumuseteae trecatoare ce o sa faca oare cand va imbatrani?
Parere mea este sa nu incerci ca nu sti cu ce fel de persoane a avut relati sexuale.Bafta!