| Mary1904 a întrebat:

Ce parere aveti despre orgie? Eu una nu as face niciodata asa ceva. Mi se pare incredibil de ciudat, nu?

Răspuns Câştigător
| Idle a răspuns:

Nici eu nu ii vad rostul. S-a iti vada alti partenera dezbraca sau pe tine in timpul actului sexual nu este chiar decent. Unde mai este intimitatea? Orgia deja nu mai este dragoste este prostie.

5 răspunsuri:
| Deedeek a răspuns:

Zici asta acum, n-ai trecut prin d-astea! Du-te sa vezi cum e sa-ti iei vreo 3 matarangi de negru in c*r in acelasi timp si-o sa zici "Mama la ce m-ai facut!"...

| Mary1904 explică (pentru Deedeek):

Ai citit macar intrebarea? laughing)) Mai citeste o data. Am zis ca "NU as face niciodata asa ceva."

| Deedeek a răspuns (pentru Mary1904):

Nu ai inteles ideea. Eu te indemn sa te duci, sa vezi pe pielea ta! laughing

| Mary1904 explică (pentru Deedeek):

Aaaaa. laughing)) No thanx.

| Deedeek a răspuns (pentru Mary1904):

Ai putea sa ne spui de ce ti se pare gresit? happy