| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre perechea in care si fata si baiatul sunt zodia leu

5 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Parerea mea este ca " ce **** e asta?"
Toate prostiile astea astrologice nu-s bune de nimic, nu te mai lua dupa prostii, putea sa fie si corcolicozaur, daca iti place de el ce conteaza.

| RAY a răspuns:

Ca te iei dupa toate basmele de la tv fi serioasa stelele nu gandesc nu ne spun viata noastra sau destinul, important e sa te intelegi cu el

| SupradozaDeVise97 a răspuns:

Buna! Hai sa fim seriosi zodii?! Chiar tii cont de asa ceva. e o prostie uriasa. Nu tine cont de asa ceva. sunt doar niste aiurelibatting eyelashes daca tu tii la persoana iubita nu conteaza ce e. important e voi sa va intelegeti bine si sa va iubiti. Deci nu te mai lua dupa tampeniile alea. si iubiti-va mult!

| IubesteEa a răspuns:

Ca se potrivesc de minunelove struck crede-ma findca si eu sunt leu si al meulove struck si ne potrivimlove struck

| Decebal a răspuns:

O parere foarte buna!