| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre persoanele (femei sau bărbați) care pun pariu cu prietenii lor că vor cuceri pe cineva de sex opus?
Gen, un tip pune un pariu cu prietenul cel mai bun că o va seduce pe o tipă care arată bine dar care "se lasă greu".

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prostie. Sunt oameni de nimic. Viața la un momentdat o sa ii întoarcă acel gest urat și meschin și va simți și el cândva acea suferinta. Pentru ca nu este frumos sa sfideze un bărbat o femeie care poate si-ar dori o relație serioasa intr-un final.

3 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

O fi și ăsta vreun sport... și oamenii se antrenează. laughing

| LordCristobal a răspuns:

Am o parere foarte buna pentru ca sunt niste care isi asuma riscuri.

| adorbanii a răspuns:

Sunt niște panarame de oameni