| King_7212 a întrebat:

Ce parere aveti despre Rosalie din Twilight Saga toate filmele? mie unul mi se pare superba.

Răspuns Câştigător
| florynna903 a răspuns:

Rosalie, eduward, bella, jacob si alice mi se par cei mai tari

3 răspunsuri:
| EuAlaStrain a răspuns:

Mai muc, ti-am citit intrebarile si vreau sa-ti cer sa nu te mai caci atata pe tine ca ai 16-15 ani ca esti un mucos ratat si labar care ai max 12 ani si te caci pe tine pe aici. cica auzi : nu e cazul meu, nu e cazul meu, " nici 12 nu cred ca ai. Doamne fereste cat de idioti ati devenit astia din generatia asta. toti aproape niste retardati.straight face du-te si da la laba intr-un colt si nu mai intra niciodata pe site-ul asta!

| Grimalkin a răspuns:

Ce legatura are asta cu "Dragoste si Sex"?

| ale7 a răspuns:

Rose ii cea mai super! (dupa Edward bineinteles) Si la atitudine si la fizionomie