| CInEmAx a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul anal?happy :d fundawinking

Răspuns Câştigător
| walentina a răspuns:

In primul rand trebuie sa fii bine informat inainte de a face acest tip de sex, indiferent daca esti fata sau baiat. Pt o fata este foarte dureros la inceput, insa depinde de persoana daca se acomodeaza sau nu pe parcurs. Trebuie sa fiti atenti pentru ca pe aceasta cale se pot contacta multi microbi, de aceea e recomandat ca fata sa faca spalaturi inainte de act, si sa se foloseasca prezervativul. Si nu in ultimul rand, este nevoie de foarte mare atentie si rabdare din partea partenerului pentru ca totul sa iasa bine.

5 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Este foarte fain pentru barbat, dar si pentru femeie, doar ca pe ea o doare mai tare dect in pasarica normal, dar e foarte periculos, pentru ca pe acolo iasa resturi de mancare si na intelegi, si poti lua boli prin chestia asta, mai repede decat in pasarica, dar sa faci o data pe saptamana, hai de 2 ori pe saptamana merge (fara prezervativ). deci cat mai rar atat mai bine. si cine o sa imi dea "stupid" sa se intereseze un pic pe internet si dupa aia sa imi dea. pentru ca nu este film po.no, este realitate. dar bine ca tineretu din ziua de azi nu mai face diferenta intre realitate si televizor...

Răspuns utilizator avertizat
| adi4ever a răspuns:

Smecherie pe batz

| BoBBy a răspuns:

E cel mai scarbos

| Albert_8529 a răspuns:

Nu stou ce sa zic...thinking cred ca e placutlaughing)