| Adriana5 a întrebat:

Ce părere aveți despre sexul anal și cel oral? Va rog păreri.

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat este protejat, acceptat si practicat de ambii partneri, este problema lor cum se satisfac!
Ceea ce nu-mi place mine, nu are de ce sa afecteze pe altii.

| corbulalbrosu a răspuns:

Acceseaza, citeste si ia aminte. :D
https://www.tpu.ro/......bitul-meu/
Multa sanatate!

| alina2k18 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

DECI clisma si gelul ala de desensiblizare a zoneiwinking + alt lubrifiantwinking
Oh ja!
Cred ca ma apuc de anal cand prind pradawinking

| alina2k18 a răspuns:

Anale mmm, parca as incerca si eu, daca as avea un dirty, perv mood but...
Orale, oh ja, la greu, dar nu am cu cine acum laughing)

| corbulalbrosu a răspuns (pentru alina2k18):

Pfiuuuuu, of, off, offf. Nasol de-a totului. rolling on the floor Te compatimeschee hee

| Uvox a răspuns (pentru alina2k18):

Iar te lauzi?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru alina2k18):

Ai putea sa-ti gasesti pe Tinder cati vrei.

| JustStitch a răspuns (pentru alina2k18):

Ma bag eu, iti dau orale cate vrei, ma refer ca sa prestez eu

| alina2k18 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Sigur ca da, am auzit ca o sa imi gasesc si ceva boliwinking

| JustStitch a răspuns (pentru alina2k18):

Ma bag eu, Alinuța?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una buna

| Uvox a răspuns:

Daca vrei informatii sau faci un studiu e ok intrebarea, daca nu, cred ca parerea noastra nu prea conteaza. Nu pe noi o sa ne usture după.
Încerci daca te intereseaza si ăsta după ce te informezi. Parerea celor din jur nu e relevantă in pat. Asta daca patul nu se află în rond la Universitate.
?

| Tpufan123 a răspuns:

Deci, draga Adriana. atunci cand partenerul e atent si mentine un ritm lent si echilibrat, precum incerc si eu de altfel, totul devine placut. *Anal si oral sunt preferatele mele*
P. S. Astea doua sunt cele mai cunoscute tipuri pe care tinerii le incearca, pana acum am convins 4 cupluri sa incerce anal si le-au placut, depinde de tine ce alegi, (fii a cincea!)

| Razvaneserios a răspuns:

Sexul anal e pentru cei experimentati deorece necesita mai multa pregatire decat sexul normal.

Sexul oral e forta, si cand dai si cand primesti.

| Țigănușlenes a răspuns:

Încearcă un anal