| love_7475 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul dur?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Specialistii spun ca unora le poate placea uneori, altora de loc, altele o au ca fantezie - opusa variantei neorgasmizante soft/clasic, (si) in speranta obtinerii orgasmului!, iar unii o pot practica la capitolul "quickie" (o partida scurta, si fara fineturi, pusa in pactica in cele mai diverse locatii.) altele/ii o pot prefera cat de des, si cauta mereu alti pateneri, si asa mai departe!
Oameni diferiti, gusturi, vise, tentatii si practici diverse!

10 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

HA?
Daca iti place, foarte bine. De ce nu detaliezi putin intrebarea?

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Adica ce parere am despre barbati sau despre un sex cu tipete.

Ei, oricare e varianta, imi place dur totul.

| simoSTAR a răspuns:

Mm...pe mine nu ma incanta.niciodata nu am ajuns la orgasm

| buburuzzz a răspuns:

Daca cu persoana iubita da.se poate, dar daca cu un simplu amant nici vorba...

| sandulache a răspuns:

Buna love.
Dar tie iti place cum va sau doar o simpla intrebare, eu sincer as vrea sa aflu sunt foarte curios, daca imi poti spune zi-mi.mersi,si iti voi rspunde si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ok un pic mai durhappydar nu sado-maso

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare cu dorintele, placerile si fanteziile lor... Experimenteaza si daca iti place...Do again happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misto daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca este foarte folositor in a face copii

| andreea42 a răspuns:

E super!