| JustStitch a întrebat:

Ce părere aveți despre sexul in 3? Ați experimenta vreodata acest tip de sex? Am auzit la cineva ca e mișto, voi ce credeți? Vreau părerea voastră sinceră

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

E mișto tare sa călărești pe una și sa ii bagi doua deodată. As experimenta Sex-ul în trei.

| JustStitch explică (pentru Sofer):

Multumesc frumos pentru raspuns, apreciez întotdeauna siceritatea de care dai dovadă, as mai avea câteva întrebări dacă se poate să ți le adresez in Privat. O zi minunată îți urez!winking

| Sofer a răspuns (pentru JustStitch):

Cu mare placere putem vorbi.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca te tine cosorul merită.

| romeo78 a răspuns:

Sexul în 3 trebuie făcut cu acordul partenerului, iar a 3-a persoană să nu fie dintre cunoscuții voștri.
O parteneră, un partener plătit/ă, care nu are probleme medicale, care eventual, are experiență în astfel de situații.
Există site-uri de calitate pentru familii care doresc să experimenteze sex cu schimbarea partenerilor.
Deci, orice este posibil, cât timp nu afectează relația voastră!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa opresti la 3? "The more the merrier" happy
Daca mai gasesti inca o tipa sa o faceti in 3 ma gandesc ca e mai extenuant. Plus ca sunt mai multe sanse de boli venerice. Poti da peste o partida buna sau peste...o boala sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o parere buna.Am "experimentat".

| oz_1736 a răspuns:

Te referi la 3 baieti, ca nu inteleg. Oricat de multi sunteti daca sunt toti de acord e misto.

| JustStitch explică (pentru oz_1736):

1baiat cu 2 fete sau 2 băieți cu o fata

| oz_1736 a răspuns (pentru JustStitch):

La "1 baiat cu 2 fete" viseaza multi, dar ei se inhiba cand se dezbraca prima data in fata ei. Apoi 2 baieti cu o fata se intampla multora, dar trebuie sa fii mai golan. Mai depinde si de fete sau de varsta lor

| Justme79 a răspuns:

Chiar mai devreme o tipa punea cam aceeasi intrebare numai ca era putin diferita de a ta laughing)) nu stiu prespun ca atata timp cat sunt toti de comun acord si le plac de ce nu fiecare e liber sa experimenteze in viata ceea ce isi doreste...

| SoareDaniel a răspuns:

Mare *** mai e baiatul asta de a pus intrebarea