| OmulTalentat a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul in 3 (un baiat si doua fete)?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Visele oricarui baietandru! Dar greu de satisfacut 2 fete daca nu posezi un organ pe masura, ori nu stii ce sa faci cu el.
Ma rog, mai ramane sa fii expert in folosirea limbii, ca sa poti satisface ambele fete!

| dolceromania a răspuns:

Minunat

| bastars a răspuns:

Parerea mea e ca nu ar strica sa te trezesti.
In primul rand nu e usor sa gasesti 2 fete dispuse pentru asa ceva.
In al doilea rand la cei 13 -15 - 16 ani ai tai (alege o variata pentru ca in 20 de zile ai crescut 3 ani, mai ceva ca fat frumos) nu stiu cat de experimentat esti pentru una, d'apoi pentru 2...
chiar daca e o fantezie placuta e mai bine sa o faci cu o singura fata si sa va simtiti bine amandoi decat sa o faceti in 3 si sa nu fie niciunu multumit...

| ElenaElena2002 a răspuns:

Interesant. Dar nu cu iubita sau iubitul tau

| VreauRspDauFundaa a răspuns:

Threesome.Daca esti baiatul sunt gelos pe tine. Daca esti fata presupun ca nu te simti bine ca iti imparti partenerul.

| Vorbitor a răspuns:

De experimentat. Dar dacă ești intr-o relație gândește te cum ar fi ca el sau ea să ți ceara invers.

| nebunathica69 a răspuns:

Dacă ai ocazia sa faci deoarece este foarte fain.