| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul in grup?

Răspuns Câştigător
| CarmennnLove a răspuns:

A spus sex, nu dragoste.
Dragostea este intre 2 persoane care isi unesc trupurile, sexul este placere pura, doar dorinta de autosatisfacere si satisfacerea"celolrali"(= in acest caz)...
Personal cred ca... daca ar fi sa gandim in felul " sexului ", sexul in grup este un fel de fantezie, care ar trebui pusa in aplicare [ de ce nu?! ] nu ar rani pe nimeni doar ca cei care vor "participa " trebuie sa fie in relatii stranse dinainte.
Asa cum spunea @wildthing 2 barbati si o femeie este cam ciudat nu chiar dezgustor, in schimb 2 femei si un barbat este mai recomandat.
Eu as incerca, de fapt voi incerca ( cand voi fi mai mare )chiar ...aceasta "fantezie " pe care sunt sigura ca multi o au.
Sper ca te.am ajutat!

17 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nimic nou sub soare, doar ca, iti creste exponential riscul sa te alegi cu ceva nasol si urat, si atunci ce faci, te apuci si ii cauti pe alea/aia?! sa le faci analize, si sa ti-o iei pe cocoasa?!

| elasexygagica a răspuns:

E super cool

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Mi se pare dezgustator...nu as face niciodata asa ceva.

| wildthing a răspuns:

E complicat aici...
Daca acel grup este format din 2 sau mai multi baieti si o fata, mi se pare dezgustator!
Daca acel grup ma are in componenta doar pe mine alaturi de doua fete (nu mai multe), mi se pare chiar misto. happy

| irina20 a răspuns:

Se poate practica de persoanele care iubesc exagerat sexul.Nu mi se pare o prostie dar nici ceva cu care sa te lauzi.Eu una n-as face asa ceva niciodata...sau,cine stie?

| Damian a răspuns:

Fuking hell... Ce fel de oameni fac asa ceva, e prostie in grup

| DEBrown a răspuns:

O experienta ce nu trebuie ratata. Merita incercatbig grin

| Ana a răspuns:

N-as incerca niciodata indiferent de orice.

| LoveAngel223 a răspuns:

Prostie curata!

| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Nu mi se pare ceva ce as vrea sa incerc, eu cred ca totul trebuie sa fie intre 2 persoane, care se iubesc, nu mai multe, dar cine vrea poate sa incerce! happy

| TipulVerde a răspuns:

Super! HI5 for group rape! big grin I mean sex straight face

| мełıššα a răspuns:

Pana mea.
nu am o parere foarte buna `
oameni nesatisfacuti indeajuns o fac in grup.
Si in primul rand chestia asta se face in 2.
Dragostea nu o imparti cu alti

| nustiu_2803 a răspuns:

A treia persoana e de dorit sa fie una necunoscuta.

| Zuppie a răspuns:

Ce iubesti nu imparti cu altii. Daca sunteti beti si nu aveti ce face asta e altceva.

| c0okie a răspuns:

Iacs straight face
Dragostea nu o imparti!

| WiPi a răspuns:

E naspa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O parere excelenta!