| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul interrasial, lasand la o parte fanteziile: in realitate ati face sex cu unu/una de alta culoare? (ma refer mai precis la africani/indieni) baietii, fetele?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu e o problema. As prefera o africana draguta. Stii ce placere este sa tii in brate o bucata mare de ciocolata si sa o mai si... pardon!

| RAY a răspuns:

Daca ar exista atractie sexuala,da, desigur protejat, as vrea un copil cu o blonda, cu ochii verzi sau albastri, desigur cu sange german 100%

| corbulalbrosu a răspuns:

O persoana apartinatoare unei rase de oameni catalogare fiind facuta pur si simplu dupa culoarea pielii, adica cele care traiesc intr-un alt areal geografic fata de rasa noastra eurasiatica (alba caucaziana, sau rasa europeana) reprezinta o simpla clasificare bazata pe teorii rasiale ilogice, irationale.
In afara rasei europoide, celalti indivizii care apartin celorlalte 4 rase existente pe aceasta planeta : rasa ecuatoriala (negroida), rasa asiatica, (galben/mongoloida), rasa amerindiana (rosie) si rasa oceanica (australoida), sunt cu totii perfect identici d.p.d.v. fizic intre ei si bineinteles cu noi rasa alba. Ca atare diferentele ''reale'' apar/exista si sunt dependente de cultura, educatie si mai ales de indoctrinarea religioasa.
Fiindca chiar din momentul procreerii si nasterii, d.p.d.v. genetic cu totii suntem teoretic identici. Este adevarat ca practic unele dintre rasele amintite au ramas subdezvoltate si ''inferioare'' conform convingerilor si teoriilor rasiale gresite segregationiste, fiindca diferentierea precizata NU reprezinta o inferioritate naturala, fizica sau mintala. Convingerile si/sau ideile conform carora noi rasa alba am fi superiori fata de alte rase este cu totul gresita si complet lipsit de logica. Ca urmare intretinerea de relatiile sexuale interrasiale intre persoanele cu pielea diferit colorata reprezinta de fapt... normalitatea in cazul oamenilor rationali si pe deplin sanatosi mintal. big grin Multa sanatate!

| SG1995 a răspuns:

De ce nu?

| HadesSs a răspuns:

Clar da, cu o negresa m-as baga sau cu o chinezoicalaughing

| anonim_4396 explică (pentru HadesSs):

Cu o chinezoaica si eu, sau japoneza. Ce parere ai de cele 3 solistele
https://www.youtube.com/watch?v=9sGgHBbuIro

| HadesSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar merge toate 3 deodatălaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu aş avea nimic împotrivă, nu sunt rasistă, doar că nu mă prea atrag fizic nici negrii, nici indienii.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar un "indian de Romania" rrom. Cunosc foarte multe relatii de genul, practic este ceva comun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu