| simoSTAR a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| panga a răspuns:

Sexul oral nu mai este o prejudecata.Ne place sa primim dar nu ne place sa oferim? cum vine asta? Tot ce provoaca placere ambilor parteneri este binevenit, totul tine de partener si de ceea ce simti pentru el.

21 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca amandoi partenerii consimt, atunci mi se pare excelent.

| Sara a răspuns:

Condimenteaza relatia, o pipereaza, o face sa explodeze in pat. E minunat sa stii ca devenim dependenti de el/ea, si... placerea sta in mana lui/ei :X Ar trebui sa ne simtim mandri de o relatie serioasa, eu sunt de acord cu sexul oral doar intr o relatie serioasa, doar n am sa**** si sa**** toate **** si **** din oras laughinglaughing cat de cat, conteaza si trecutul, normal ca sespala omul, dar contiinta omului e dezvoltata tongue

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Daca iti place si amandoi partenerii sunt de acord e ok nu vad nimic rau in asta

| cioko19 a răspuns:

Daca ambii parteneri sunt deacord..atunci e okhappy

| devilll a răspuns:

Absolut normal sau mai bine zis un altfel de saruttongue

| r8driver a răspuns:

Ceva normal...

| Notme a răspuns:

Daca partenerii sunt de acord..nici o problema, nu sunt de acord sa primeasca unu si celalalt..sa se uite in tavan!

| cary a răspuns:

Daca relatia este una serioasa si acest lucru nu se face din obligatie fata de partener atunci e ok... dar daca tie nu iti face placere, sau lui(ma indoiesc de asta)atunci mai bine fara/!

| laraandy a răspuns:

Haiosul a răspuns:
Fara el, relatia ar fi foarte plictisitoare dupa un timp.

dar daca faci sex oral... apoi ce o sa urmeze? probabil k partenerul/a cu timpul se va plictisii si de acest lucru,,, apoi ce o sa faca? eu cred ca este un lucru scarbos,,, care numai... fac acest lucru...necesar nu cred ca este... dar fiecare cu parerea lui...

| Ingerasull99 a răspuns:

Mi se pare foarte necesar, e super ok, incearca experimenteaza! Profita cat ai ocazia!

| daniela_1443 a răspuns:

Daca amindoi parteneri sunt de acord nu vad nici o problema, merita experimentat, dar nu este 100% necesar.

| conflict a răspuns:

Parerea mea este pozitiva.
Depinde in mare masura si de preferintele partenerului/ei.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Mie una mi se pare cam scarbos :& Dar, acum cum zic si ceilalti, depinde de parteneri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E necesar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara el, relatia ar fi foarte plictisitoare dupa un timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O. K. As zice ca e cireasa de pe tort, dar depinde de gusturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este musai, poate sa existe o relatie perfecta si fara cireasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se spala p dinti dupa da...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o sa-i fac lu zaika mea un sex oral de o sa ma tina minte toata viata

| panga a răspuns:

Dc relatie e serioasa e ceva normal...