| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral intr-un cuplu?

Răspuns Câştigător
| vyolycy a răspuns:

Ma crezi sau nu, sexu' oral a ajuns sa fie un compromis...

in general toata lumea evita subiectu asta...ma ref la fete...multe spun ca nu au practikt acest sex dar pana la urma numai ele stiu ce fac.mentalitatea romanului in ziua de azi e alta decat a celor din alte tari, astia suntem noi."am ramas"cu mentalitatea ai comunista
Daca iubesti si consideri tu ca merita, fa`o dar sa te gandesti bine sa nu o ai pe constiintza ca maaah - uite ce am facut, mai bine nu. Stabileste`ti niste parametrii in care sa exite o incredere de cuplu stabila - STABILA- fara doar si poate ca poate se ajunge le cine stie ce vorbe si iti vei auzi multe.
Pana la urma fiecare face ce simte! E strict problema lor daca il practica. Ce conteaza daca sunt eu de acord. Ei tot il vor practica!

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

E ok, daca tineti suficient de mult unul la celalalt, si sa nu aveti niciunul vreo leziune la nivelul buzelor, sau jos, ori in interiorul gurii - de exexmplu, daca ati fost recent la dentist! sau muscat obrazul pe interior.

| Flav a răspuns:

Treburile din pat nu se discuta.

| Vizitiul a răspuns:

Merg pe "sintagma" : "gura-i pentru sarutat!"
Nu am practicat niciodata sexul oral, dar nu am ce sa le reprosez celor care-l practica. Fiecare cu perspectiva lui, nu mi-o baga pe gat, nu i-o bag pe gat.

| J0hn a răspuns:

Sexul oral... baiat - fata si fata - baiat e nectarul zeilorwinking doar ca sa il faci cu cineva de incredere si normal ar fi sa o faci cu cineva stabil :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sexul oral e normalhappy intr-un cuplu stabil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oamenii din oras vor sa evadeze din cotidian sa vada natura. Cei din natura vor orasul.De ce? Dorinta de nou, de frumos. Ce o aduce pe aceasta dorinta? Rutina si in cele din urma plictisul.Asa si cu sexul oral in cuplu sau oriunde. Cele mai multe casnicii se destrama pentru ca nu stiu sa darime bariera moralitatii in privinta sexului si sa vina mereu cu ceva nou fiecare partener.

| xbox360 a răspuns:

Bagama in lista si iti zic laughing bahoi_Styyle happy