| ema2396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Tinder?

Mi-am facut cont recent cu dorinta de a cunoaste oameni noi, eventual pentru o relatie, dar am auzit ca lumea de acolo vrea mai mult sex, ceea ce nu e chiar ce ma intereseaza.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Lumea acolo cam doar pentru relatie sau aventuri intra, nu sa-si faca prieteni si cunostinte daca aia cauti, dar cine stie, poate dai si de aia/

| RAY a răspuns:

Ema in general cam asta si inseamna Tinder =avanturi sexuale, noi va mintim ca vrem relatie ca sa ajungem in chiloteti vostri daca suntem sinceri murim virgini

| Maya1512 a răspuns:

Am avut si eu Tinder si sincer daca tu cauti o relatie serioasa acolo clar nu o sa gasesti baiatul potrivit. Toata lumea e acolo doar pentru aventuri de-o noapte. Daca vrei sa mai "socializezi" e ok. Si cu Tinder sau fără, Făt Frumos al tau o sa vina la timpul lui happy Bafta si have fun happy