| PrivesteCatreCer a întrebat:

Ce parere aveti despre tinder?

26 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Nu recomand, disperati si disperate vei gasi acolo.
Daca vrei sa-ti gasesti jumatea, iti recomand calduros sa abordezi fetele in realitate.
Daca tot vrei online, incerca pe facebuck, macar acolo mai ai sanse!

| RAY a răspuns (pentru ROB3RT89):

Cum abordezi tu real fetele?

| PrivesteCatreCer explică (pentru RAY):

Eu nu abordez fetele pe tinder sau online si d-aia ceream parerea voastra, n-am technici sau ceva de genu, am doar 18 ani

| RAY a răspuns (pentru PrivesteCatreCer):

Te inteleg, isi recomand lovely, waplog, sentimente.ro
sunt curios cum abordeaza uni niste necunoscute pe strada, eu asa nu am vazut in viata mea, multe fete fiind fricoase, timide

| PrivesteCatreCer explică (pentru RAY):

Nu prea cred ca poti cu necunoscute, in prima instanta sa fiti prieteni sau macar sa aveti prieteni comun, asa functioneaza la mine

| RAY a răspuns (pentru PrivesteCatreCer):

Si eu spun la fel

| ROB3RT89 a răspuns (pentru RAY):

Nu e o regula generala si ceva spontan.
Depinde acum si unde sunt, club, parc, mall etc.
Ma prezint si las conversatia sa curga natural.
Unele dau numarul, altele dau doar facebuck.
Altele zic ca sunt maritate sau au prieten...

| RAY a răspuns (pentru ROB3RT89):

Loteria iubiri

| ROB3RT89 a răspuns (pentru RAY):

E mult mai distractiv ca o loterie.
Chiar si la loto, ai sanse dor daca joci!

| RAY a răspuns:

Obsedati sexuali multi si tarfe ipocrite, cam asta e nucleul

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Pai normal e site de "agatat", nu matrimoniale.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Recomand lovely, waplog, sentimente.ro, aiurea nu ai ce gasi acolo

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Neh, prefer realitatea, adica cu asta nu am avut noroc, dar vorba unui amic mai vin voluntare pe aici, deci poate cine stie.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Sincer crede-ma ca astept ziua cand o sa ai iubita intr-un final

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Se va intampla si asta Ray, la un moment dat.

| YellowAngel a răspuns (pentru RAY):

Un banc.
Moc Craciun catre copil:
-Ce vrei sa iti aduc dragule?
-Un dragon adevara.
-Nu sepoate, acestia nu exista.
-Atunci o iubita.
-Ce culoare ziceai copilule ca vrei sa aiba dragonul?

Sau 3 creaturi legendare exista: unicorn, centaur si iubita mea

| RAY a răspuns (pentru YellowAngel):

Greu de gasit iubita daca nu esti un barbat frumos asa e

| venividivici2017 a răspuns:

O porcarie de aplicatie

| YellowAngel a răspuns:

O gluma cu care iti ocupi timpul degeaba si te amagesti. Nu vei gasi nimic, iar daca este vreo fata care chiar pune botul sa fie cucerita pe tinder inseamna ca in lumea reala, cea in afara tindeului este cam trist.
Eu am colegi, baieti, care incearga sa agate. Sun fete care au cont, dar ce am inteles ca sunt urmatoarele asptecte :
1. Desi au cont, pentru ca nu isi gasesc pe nimeni ai pretentii
2. Nu prea stau de vorba, mai ales ca iti trebuie net, si nu prea sunt multe persoane care sa aiba trafic.

In Bucuresti s-ar putea sa ai un noroc.

| SG1995 a răspuns (pentru YellowAngel):

Depinde zona, nu doar Bucuresti, in general toate orasele mari.

| YellowAngel a răspuns (pentru SG1995):

Pentru orasul meu mic, Pitesti, nu o sa aiba nimeni parte de a isi gasi iubirea vietii pe Tinder.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru YellowAngel):

Pitesti e oras mic?happy

| PrivesteCatreCer explică (pentru YellowAngel):

Avand in vedere ca mai toate retelele au adaugat net in plus cel putin telekom, Vodafone au foarte mult net de dat plus tinder web direct de pe pc care-i accesibil eu zic ca ai putea, ma refer cine a folosit si daca ati avut vreo experienta din asta, mai toti m-ati lamurit

| YellowAngel a răspuns (pentru PrivesteCatreCer):

Da, ai si tu dreptate. Dar "trust me", cand am vazut tip ca si-a luat iPhone 7 si se vaiata ca are net 1 gb. Retelele de telefonie iti dau, acum eeste sa si dai banul pentru acele facilitati.
Acum exista si punctul 2, nu au timp sa stea sa vorbeasca atat de mult.
3. Chiar dacaau net nelimitat, exista o problema maricica la telefoane, bateria. Net prnit, baterie mai putina.

| YellowAngel a răspuns (pentru ROB3RT89):

Versus Bucuresti, da. Eu am comparat cu Bucurestiul. 16000 locuitori. Bucurestiul trece de 2 milioane.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru YellowAngel):

In comparatie cu Bucuresti da, dar asa nu e oras mic!