| woody03 a întrebat:

Ce parere aveti despre un baiat care are prietena dar se da la multe alte fete? el implineste 20 de ani iar prietena lui are 17 si fetele la care se da au varste cuprinse intre 14 si 19 ani.

Răspuns Câştigător
| SentymentColorat a răspuns:

Pai eu zic ca el nu este multumit de ea... Sau nu o iubeste, nu-i pasa de sentimentele ei daca face asta...

7 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Fustangiu!

| DNSK a răspuns:

O sa se linisteasca el..la un momendat! deocamdata..praf. cred ca poti mai mult decat un don juan de asta

| Azµre a răspuns:

Ori îi place să fie gigolo să facă fetele să fie în limbă după el, ceea ce îl face să fie un nimeni. Ori vrea să agățe pe vreuna din ele să o aibe fie amantă fie roată de rezervă.

| Oana92 a răspuns:

Ca e nesimtit!

| LovellyAngel a răspuns:

Ăăă... Păi cred că e un afemeiat thinking

| RCristofor a răspuns:

Pedofil.

| VelvetLight a răspuns:

Are nevoie de "roata de rezerva", clar!batting eyelashes If you know what I mean, "Woody" laughing :* "... smug... "