| Origin1211 a întrebat:

Ce părere aveți despre un băiat care este virgin şi are 25 de ani împliniți? Nu ziceți că nu aveți că sigur vă gânditi la ceva când auziți asta happy.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu vad nimic rau in asta,nu toti suntem obsedati sexuali,uni din noi sunt si normali la cap si pun accent in viata lor si pe alte lucruri,cariera,dezvoltare personala, sexul nu este o nevoie,o mai repet inca o data,SEXUL NU ESTE O NEVOIE ESENTIALA poti trai fara sa faci sex bine mersy,in fapt calugari traiesc si inca mult si nu fac sex, nevoii esentiale sunt sa ai oxigen sa respiri,sa ai mancare,apa,locuinta,siguranta zilei de maine, socializare, iubire, dar nu sexul, tu vezi de o iubita si lasa, sfatul meu

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Când aud asta, mă gândesc la ceva.
Mă gândesc la o fată virgină. Nu pot zice că nu mă gândesc la asta.
Dacă este vorba de un băiat, îmi vine în minte un singur cuvânt. Fătălău.
Dar sunt soluții.

| Andreeush a răspuns:

E treaba lui, de ce ar trebui să își dea cineva cu părerea?

| Sofer a răspuns:

Daca nu o fi gasit fata potrivita sa mearga cardeala.

| alina2k18 a răspuns:

E viata lui si daca el considera ca asta e o calitate... sa se bucure de ea laughing

| Crackman a răspuns:

Ca omu nu a gasit, a avut ghinion.
Au fugit alea cand au auzit, la lucruri de genu ma gandesc. Eu la 23 am inceput viata sexuala, din pacate nu toti incepem sa gaurim imediat cum facem 14 ani. Ca poate regret un puc ca n am incwput de mai devreme dar tot sunt multumit. Poate el are blocaje de curaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parerea buna, poate sa faca ce vrea cu viata lui.

| Willis a răspuns:

Ce să zicem, nu ai acordat timp pentru a-ți face o prietenă. Fă-ți o prietenă și vei rezolva problema.