| Izabella312 a întrebat:

Ce parere aveti despre un baiat care se da la toate fetele? Acesta sustine ca iubeste o fata, dar eu nu prea cred avand in vedere ce face. Le saruta pe toate si mai au putin si ajung la sex. Voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce ar putea vrea un baiat la varsta aia? insuratoare? ce sa spun bravo lui isi traieste viata, ca doar nu o sa vrea copii el find un copil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se multumeste doar cu una un baiat de genul

| aCek1ng a răspuns:

Asta este genul ala de baiat laughing "pasare calatoare"

| MrLucas a răspuns:

Ti-ai cam dat singura raspunsul.Cum poti iubi si sa flirtezi continuu cu altele? Intr-o relatie cu asemenea baiat esti un singur lucru: inca un nume bifat.

| Gian a răspuns:

Ori fata nu il satisface din punct de vedere sexual ori lui ii place sa se dea macho MAN ori nu o iubeste dar la a doua faza e cam cu dus si intors cred ca atunci cand iubesti cu adevarat nu te mai dai nici macho si nici in vânt dupa altele deci ramane prima si ultima varianta