| D1403 a întrebat:

Ce parere aveti despre vibratoare? Dar folosirea lor in actul sexual?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Depinde de model, material etc. În general, dacă sunt de calitate, merită.
Inclusiv ca accesorii în cadrul unui act sexual dacă sunt acceptate de ambii parteneri.

14 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Poți încerca. E o experienta interesanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îți zic ca îmi place încerci si dacă zic nu, nu încerci?

| D1403 explică (pentru anonim_4396):

Voiam sa stiu pareri si argumente pro, contra.Nu zic ca voi si incerca daca am pus intrebarea asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru D1403):

Argumente pro/contra pentru folosirea unui vibrator? Stai sa meditez.

| D1403 explică (pentru anonim_4396):

Da,vreau sa stiu in ce masura apreciaza femeile si barbatii, folosirea lui in actul sexual sau nu.Cat sunt de folosite de persoane? Dat fiind faptul ca si subiectul "jucarii sexuale", inca este unul de care multa lume se fereste.

| anonim_4396 a răspuns (pentru D1403):

Numai prostii se feresc de subiectul asta.
Nu văd ce ar putea fi contra.N-ai nimic de pierdut dacă încerci.
Am o parere buna, dar nu folosite des.Adica cel puțin mie nu mi-ar plăcea sa devină rutina.

| Swae a răspuns:

Eu zic sa pornesti unul si sa ti-l bagi in fund. Ne spui tu daca ti-a placut sau nu.

| Liviutltl a răspuns:

E la fel de bun si telefonul pe vibratii. Nu da banii aiurea!

| Dalmore a răspuns (pentru Liviutltl):

Tu îți dai seama că telefonul e un focar de infecții, nu?

| Mmcosmin a răspuns:

O parere buna. Aduc diversitate.

| colalightro a răspuns:

Bărbaților le place să le fie egoul și masculinitatea gâdilate. Asta se întâmplă când te văd te tine în culmea placerii și îi excită extraordinar. Un vibrator pe care îl folosești in timpul actului sexual îi va crea o imagine super incitantă, iar ție îți va crea super plăcere. E cred cea mai bună decizie pe care am luat-o cu privire la viațea sexuala de cuplu

| D1403 explică (pentru colalightro):

Venind cu un feedback la intrebarea mea, am achizitionat vibrator si alte tinute., iar sotul meu a fost fascinat si placere maxima pentru amandoi.La inceput am fost speriata de cum va fii.Nu regret.