| Mynameiz a întrebat:

Ce parere aveti (fetelor) de un penis de 14cm lungime, 12cm grosime si cu o vena pe penis destul de groasa?

9 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

La doar 10 ani, nu?

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Este un penis normal.

| mentholinks a răspuns:

Fetele mai au nevoie si de alte lucruri in afara de penis. Eu te sfatuiesc sa te concentrezi mai bine pe acelea ca altfel risti ca penisul tau sa ramana somer.

| Necunoscut112 a răspuns:

Vena aia te-a salvat.

| teo530 a răspuns:

Stiu ca ai dedicat intrebarea fetelor dar cineva trebuia sa o spuna:sper ca nu vrei sa atragi fete asa

| BlyeeetAK47 a răspuns:

E mic... un penis mediu are 15 minim...
Dar stai chill bro', ai noroc. Un vagin nu e fara fund, are o adancime de maxim 12-14 centimetrii.

Cat despre vena, toata lumea are vena respectiva, probabil la unii nu e la fel de vizibila (dar nu cred), depinde cat de groasa e piele preputului.

| adrianomustafa a răspuns:

Eu nu sunt fata, dar ma gindesc ca e ok

| Mynameiz explică (pentru adrianomustafa):

De ce te gandesti ca e ok, tu nu sti cum arata un penis de 14? Sau nu ai mai vazut un penis la varsta pe care o ai

| adrianomustafa a răspuns (pentru Mynameiz):

Ma gindesc ca mult conteaza si maestriea pe care o ai in pat, decat un penis de 22 si sa nu stii al manevra ca lumea, mai bine unu de 14 dar sa fii profilaughing