| Dorian99 a întrebat:

Ce părere aveți, fetelor, despre băieții care consumă des alcool? V-ar deranja dacă bărbatul vostru și-ar face un obicei din asta?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca ala arata bine si e badboy si popular poate sa bea cat vrea,daca e timid, pampalau, nu atrage fizic nu are voie sa bea in scimb este tinut in zona prieteniei unde este tratat ca un catelus, mereu pe uscat, uitate la barbati care au multe fete sunt ingerasi?

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca m-ar deranja!
Acceptabil 1 pahar in weekend, dar sub nici o forma un alcoolic care iubeste bautura, sau consuma des alcool, categoric nu!

| Freya1 a răspuns:

Am mai raspuns o data la o intrebare de genul.
Niciodata nici o femeie din lume nu ar trebui sa fie atat de proasta incat sa isi ia un drojdier ce toarna in el pana ii plezneste ficatul.Pentru ca ii va teroriza viata, manca bani si nenoroci copii.
Am scris cu majuscule da nu m-a lasat sa postez asa.

| sofisis a răspuns:

Depinde ce inseamna un obicei. Daca bea o bere pe zi sau un pahar de vin, nu, nu m-ar deranja. Mai mult de atat da.

| DavidoffUser a răspuns:

Fetelor aveti grija, c-o s-aveti probleme in dormitor daca aveti complexari de genul asta.
Orice barbat bea o bere, insa trebuie facuta o distinctie intre alcoolici si barbati care consuma normal.
Acum depinde de judecata fiecaruia, dar aveti grija ca exista un nr. mic de alcoolici, iar cei care devin, au ajuns acolo tot din cauza femeilor care le-au zis ca consuma prea mult (1-2 beri zilnice dupa munca, ceea ce e absolut normal).
Oricum din cate mi-am dat seama e vorba de vreun pustan, ceea ce nu-i problema mea, e problema parintilor lui.