| Roxy_6547 a întrebat:

Ce parere aveti fetelor despre baietii sensibili?

Răspuns Câştigător
| NimenixD a răspuns:

Băieţii sensibili sunt foarte drăguţi blushing. Sunt atenţi cu tinebatting eyelashes. Dar trebuie să fi şi tu atentă cu ei, sunt foarte romantici şi te ascultă mereu când ai nevoie de un sfat sau să te descarci love struck.
Băieţi sensibili sunt puţini. dar dacă ai şansa de a avea lângă tine unul dintre ei te poţi considera o fată norocoasăbatting eyelashes. :*

6 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

Mi se par destul de simpatici. happy

| St3luta a răspuns:

Baietii sensibili mi se par ideali!
Dar...mai rar se intalnesc asa baieti.
ei simt unele momente mai bine decat altii si pun la suflet decat alti baieti care nu le pasa nimic

sunt sensibili doar ca pun la suflet mai mult decat trebuiebig grin
e mai bine ca un baiat sa fie mai sensibil pentru ca stie cum sa se comporte cu o fata, este mai atent.

| Roll a răspuns:

Isi dau drumul destul de rapid

| Cineva3 a răspuns:

Sunt foarte draguti

| Maela a răspuns:

"Baietii sensibili "care baiat mai e sensibil:winking majoritate il vede pe unul ca vb obscen si ce zice mama ce smecher e tonguelas-o balta cu asta baietii sensibilli nu prea exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica cei care se gadila repede?