| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti?
Iubita mea nu a facut niciodata anal si vrea sa facem si eu vreau. Si facem cu prezervativ si mult lubrifiant...dar ce are daca nu isi face clisma inainte?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai sa ai o surpriza maro si urat mirositoare. Ce poate fi mai excitant in timpul unui act sexual decat miros de fecale imprastiate peste tot

| corbulalbrosu a răspuns:

Singurul inconvenient care s-ar putea produce in cazul in care nu se goleste colonul de fecale prin efectuarea unei clisme, s-ar putea concretiza ca in timpul sexului anal sa se scape pe ea, atat din cauza durerii cat si din cauza refularii fecalelor in cazul in care colonul este mult prea plin. Ar fi indicat sa incerce pe cat este posibil sa aiba o defecatie inaintrea actului propriu zis. Succes!

| Elektryk a răspuns (pentru corbulalbrosu):

E trist dar mi s-a intamplat

| Emilian65 a răspuns:

Actul sexual anal, trebuie facut neaparat cu prezervativ. Daca nu face clisma inainte de actul sexual anal, te vei murdari pe penis.